آیفون ۸ با بدنه تمام شیشه‌ای به بازار می‌آید؟

|
۰ دیدگاه

در حالی که با قحطی خبر در مورد آیفون ۸ اپل مواجه هستیم، برخی وب‌سایت‌ها پتنت‌هایی قدیمی از اپل را بررسی کرده و ایده‌هایی را درباره این که آیفون بعدی چه ظاهری خواهد داشت ارائه می‌دهند.

به گزارش کلیک، اگر این حدسیات درست باشند، ممکن است شاهد آیفون ۸ با بدنه تمام شیشه‌ای باشیم! پتنت تائید شده چیزی را نشان داد که شبیه یک شیشه منحنی به نظر می‌رسد. به نقل از Seeking Alpha، این طراحی می‌تواند از نقطه نظر مهندسی شبیه یک کابوس باشد. اما بدنه کاملاً شیشه‌ای، تمام چیزی نیست که باید مورد توجه قرار گیرد.

apple-iphone-8-design

اپل شدیداً نیاز دارد تا به طور جدی عکس‌العمل بالقوه احتمالی عمومی را در مورد ارائه آیفون ۸ با بدنه تمام شیشه‌ای یا با مواد شیشه‌ای منحنی در نظر بگیرد. به‌طوری که همچنان سلطه بازار خود را حفظ کند.

بیزنس اینسایدر همچنان تائید می‌کند که اپل اطمینان خواهد داد که در گوشی هوشمند بعدی خود تنها از نوعی از مواد شیشه‌ای استفاده خواهد کرد که شکسته نشود. همان چیزی که از آن با نام ” شیشه‌ای با مقاومت شیمیایی” یاد کردند. با این وجود کاربران این گوشی هنوز فراموش نکرده‌اند که تجربه خم شدن آیفون ۶  باریک هنگام نشستن تصادفی بر روی آن به کرات گزارش شده بود.

اگر این اخبار در مورد آیفون ۸ تمام شیشه‌ای درست باشند، اپل حق دارد که محتاط باشد. خواه اپل درباره مواد تغییر یافته به روش‌های شیمیایی خود مطمئن باشد یا نه، ممکن است مردم پذیرش چندانی برای خرید گوشی تلفن همراهی داشته باشند که مجبور هستند آن را مانند یک بلور گران قیمت حمل کنند.

فروزان طاهری
اگر بخوام یه نامه از زندگیم بنویسم، خیلی کوتاهش میشه پر ماجرا و عالی و به سرعت رو به بالا، اونقدر که یه وقتا ترس برم میداره! شانس اینو داشتم که از دانشگاه تهران مهندسیم رو بگیرم ولی اگه شما این شانس رو نداشتین بهتون میگم چیز چندانی رو از دست ندادین! می نویسم، تدریس می کنم، برای چندتا وبسایت داخلی و بین المللی تولید محتوا می کنم، ترجمه می کنم و یادم می مونه لبخند بزنم!
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.