CAT S60؛ اولین گوشی با دوربین حرارتی

شرکت کاترپیلار بیشتر با بولدرزها و بیل‌های مکانیکی عظیم شناخته شده است؛ تا گوشی‌های هوشمند اما این شرکت به تازگی دست به اقدام جالبی زده است و گوشی هوشمندی به نام CAT S60 ساخته است که نسبت به گوشی‌های موجود در بازار کاملا متمایز است. این گوشی مجهز به دوربین حرارتی است که می‌تواند استفاده‌های بی‌شماری داشته باشد.

به گزارش کلیک، در این گوشی یک دوربین حرارتی FLIR به همراه یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی با طیف کامل تعبیه شده است که دید حرارتی را به همراه جزییات قابل مشاهده مانند گوشه‌ها و لبه‌ها، تقویت می‌کند. شما همچنین می‌توانید دمای وسایل مختلف را نیز با دوربین این گوشی اندازه گیری کنید.

این گوشی علاوه بر برخورداری از دوربین منحصر به فرد، مقاوم‌ترین گوشی نسبت به آب است و در حالی که بلندگوهای آن هیچ پوششی ندارند می‌تواند حدوداً تا عمق دو متر در برابر آب مقاومت کند و زمانی که بلندگوها و میکروفون آن توسط کلیدی که در بالای گوشی قرار دارد بسته شوند، می‌تواند حدوداً تا عمق ۵ متری نیز بدون هیچگونه مشکلی در برابر آب مقاومت کند.

این گوشی همچنین دارای قاب حجیم ریخته گری شده است که این گوشی را حتی در برابر سقوط از ارتفاع دو متری بر روی بتن، نیز مقاوم می‌کند که نشان از مقاومت بسیار بالای این گوشی است.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *