احتمال استفاده آیفون ۷ از یک باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر

اگرچه آیفون‌های جدیدی که قرار است به بازار بیایند، ممکن است حدود یک میلی متر از آیفون سری ۶ اس باریک‌تر باشند، با این حال ممکن است باتری‌های بزرگ‌تری داشته باشند!

به گزارش کلیک، به استناد @OnLeaks، که عموماً اخبار نشت پیدا کرده را از منابع موثق به اشتراک می‌گذارد، آیفون ۷ انتظار می‌رود تا با یک باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی عرضه شود هرچند که این خبر هنوز ۱۰۰% مورد تائید و تصدیق قرار نگرفته است. به‌وضوح مشخص است که در این جا داریم در مورد  آیفون ۷ با اندازه ۴٫۷ اینچی صحبت می‌کنیم و نه در مورد آیفون ۷ پلاس ۵٫۵ اینچی که باید به یک باتری با حداقل توان ۲۷۰۰ میلی آمپر ساعت مجهز باشد. در حالی که آیفون ۶ اس باتری ۱۷۱۵ میلی آمپر ساعتی دارد، آیفون ۷ نیاز دارد تا پردازنده‌ای با اندازه ۱۴٫۲% کوچک‌تر در اختیار داشته باشد. یعنی چنانچه امکان پذیر و واقعی باشد، باید از یک باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی بهره ببرد.

کمی پیش‌تر در همی سال جدید، شنیدیم که اپل قادر خواهد بود تا به لطف به کار گیری چیپست‌های از نو A10 که فضای کمتری را اشغال می‌کنند،  باتری‌هایی با اندازه بزرگ‌تر را در نسل آینده آیفون‌های خود به کار بگیرد.

به طور قطع واضح است که باتری بزرگ‌تر الزاماً به معنی مدت زمان طولانی‌تر استفاده از دستگاه نیست. اما انتظار داریم که اپل هر کاری انجام دهد تا بهترین و بیشترین میزان میلی آمپر ساعت ممکن را از باتری استخراج کند.

همان‌طور که پیش‌تر بارها گزارش شد، تقریباً مطمئن هستیم که اپل آیفون‌های جدیدش را در سپتامبر عرضه خواهد کرد و به نظر می‌رسد که تغییرات ظاهری چندانی در کار نباشد. شرکت کاپرتینو Cupertino، ممکن است نخواهد تا امسال از نام آیفون ۷ استفاده کند تا این نام را برای سال ۲۰۱۷ نگه دارد، یعنی زمانی که قرار است تا جشن ۱۰ سالگی عرضه آیفون را جشن بگیرد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *