احتمال استفاده آیفون ۷ از یک باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر

|
۰ دیدگاه

اگرچه آیفون‌های جدیدی که قرار است به بازار بیایند، ممکن است حدود یک میلی متر از آیفون سری ۶ اس باریک‌تر باشند، با این حال ممکن است باتری‌های بزرگ‌تری داشته باشند!

به گزارش کلیک، به استناد @OnLeaks، که عموماً اخبار نشت پیدا کرده را از منابع موثق به اشتراک می‌گذارد، آیفون ۷ انتظار می‌رود تا با یک باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی عرضه شود هرچند که این خبر هنوز ۱۰۰% مورد تائید و تصدیق قرار نگرفته است. به‌وضوح مشخص است که در این جا داریم در مورد  آیفون ۷ با اندازه ۴٫۷ اینچی صحبت می‌کنیم و نه در مورد آیفون ۷ پلاس ۵٫۵ اینچی که باید به یک باتری با حداقل توان ۲۷۰۰ میلی آمپر ساعت مجهز باشد. در حالی که آیفون ۶ اس باتری ۱۷۱۵ میلی آمپر ساعتی دارد، آیفون ۷ نیاز دارد تا پردازنده‌ای با اندازه ۱۴٫۲% کوچک‌تر در اختیار داشته باشد. یعنی چنانچه امکان پذیر و واقعی باشد، باید از یک باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی بهره ببرد.

کمی پیش‌تر در همی سال جدید، شنیدیم که اپل قادر خواهد بود تا به لطف به کار گیری چیپست‌های از نو A10 که فضای کمتری را اشغال می‌کنند،  باتری‌هایی با اندازه بزرگ‌تر را در نسل آینده آیفون‌های خود به کار بگیرد.

به طور قطع واضح است که باتری بزرگ‌تر الزاماً به معنی مدت زمان طولانی‌تر استفاده از دستگاه نیست. اما انتظار داریم که اپل هر کاری انجام دهد تا بهترین و بیشترین میزان میلی آمپر ساعت ممکن را از باتری استخراج کند.

همان‌طور که پیش‌تر بارها گزارش شد، تقریباً مطمئن هستیم که اپل آیفون‌های جدیدش را در سپتامبر عرضه خواهد کرد و به نظر می‌رسد که تغییرات ظاهری چندانی در کار نباشد. شرکت کاپرتینو Cupertino، ممکن است نخواهد تا امسال از نام آیفون ۷ استفاده کند تا این نام را برای سال ۲۰۱۷ نگه دارد، یعنی زمانی که قرار است تا جشن ۱۰ سالگی عرضه آیفون را جشن بگیرد.

فروزان طاهری
اگر بخوام یه نامه از زندگیم بنویسم، خیلی کوتاهش میشه پر ماجرا و عالی و به سرعت رو به بالا، اونقدر که یه وقتا ترس برم میداره! شانس اینو داشتم که از دانشگاه تهران مهندسیم رو بگیرم ولی اگه شما این شانس رو نداشتین بهتون میگم چیز چندانی رو از دست ندادین! می نویسم، تدریس می کنم، برای چندتا وبسایت داخلی و بین المللی تولید محتوا می کنم، ترجمه می کنم و یادم می مونه لبخند بزنم!
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.