تخمین زمان رسیدن افراد به مقصد توسط Google Search

|
۰ دیدگاه

گوگل در پی آن است که از برنامه ریزی مدیریت زمانی شما اطمینان یابد به طوری که مطمئن شود که مسیر انتخابی شما به مقصدتان تا جایی که ممکن است خوب است یا نه.

به گزارش کلیک، گوگل به زودی قصد دارد تا زمان متوسطی را که یک نفر طی می‌کند تا به محل خاصی برسد، نشان دهد. جالب است بدانید که به نظر می‌رسد که این ویژگی قرار باشد به Google Search اضافه شود و نه به google map. اما جای تعجبی ندارد اگر این ویژگی بتواند به تدریج راه خود را بر روی نقشه‌ها هم باز کند.
روشی عملکرد این ویژگی این است که زمانی یک محل را جستجو می‌کنید، ممکن است یک بخش جدید به نام “دیدار خود را برنامه ریزی کن” یا همان “plan your visit” را ببینید درست در قسمت کارت موقعیت (location card) که به شما نشان می‌دهد که به طور عمومی چقدر طول می‌کشد تا مردم به آن محل برسند. در مثالی که گوگل ارائه داده است، دو ساعت طول می‌کشد تا مردم بتوانند Golden Gate Park را در سان‌فرانسیسکو ببینند.
به نظر می‌رسد که این ویژگی قرار است تا برای تعدادی از مقصدهای محبوب توریستی محدود باشد، مانند اماکن تاریخی و یا شاید مکان‌هایی مثل موزه‌ها. اگرچه واقعاً امیدواریم که به سرعت تکمیل شده و مکان‌هایی مانند مطب پزشکان را نیز نمایش دهد، یعنی درست جایی که باید مدت زمان خیلی زیادی را منتظر بمانیم و خیلی خوب می‌شود اگر بتوانیم بدانیم نهایتاً چقدر قرار است وقت صرف کنیم.

فروزان طاهری
اگر بخوام یه نامه از زندگیم بنویسم، خیلی کوتاهش میشه پر ماجرا و عالی و به سرعت رو به بالا، اونقدر که یه وقتا ترس برم میداره! شانس اینو داشتم که از دانشگاه تهران مهندسیم رو بگیرم ولی اگه شما این شانس رو نداشتین بهتون میگم چیز چندانی رو از دست ندادین! می نویسم، تدریس می کنم، برای چندتا وبسایت داخلی و بین المللی تولید محتوا می کنم، ترجمه می کنم و یادم می مونه لبخند بزنم!
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.