سرانجام کابل usb بیست متری به بازار عرضه شد!

|
۰ دیدگاه

اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که از مشکل کوتاهی اتصال USB رنج می‌برید، وقت آن‌ رسیده است تا با این موضوع برای همیشه خداحافظی کنید!

به گزارش کلیک، هر کاربر در لحظاتی آرزوی یک اتصال بلندتر USB را داشته است؛ آن‌هم هنگامی که تنها چند سانتی‌متر دیگر نیاز بوده تا بتوان سر دیگر کابل را به لپ‌تاپ متصل کرد و یا حتی در مواقعی که یک عکاس به یک اتصال USB 3.0 برای کار در یک موقعیت با فواصل زیاد نیاز داشته است! همه‌ما، در مواقعی از این مشکل آزرده خاطر شده ایم و چه بسا با فشار آوردن به سیم اتصال، یا خود سیم دچار مشکل شده است یا دستگاه متصل به آن، نقش بر زمین گشته است.

دستگاه یو‌اس‌بی TetherBoost Pro، دستگاهی است که به عنوان یک تنظیم‌کننده توان الکتریکی بین کامپیوتر و دوربین عمل می‌کند و در حقیقت برای کمک به ایجاد اتصالات بلندتر و قابل اعتماد تر عرضه شده است. ابزارهای تتر با این دیدگاه عرضه شده‌اند که یک علت شایع در مشکلات عکاسی، قدرت مدیریت ضعیف از سوی پورت های USB در کامپیوتر است، و این که در تلاش برای صرفه جویی در انرژی، کامپیوتر‌ها، توان کافی را به دستگاه های متصل شده منتقل نمی‌کنند که همین موضوع باعث بروز مشکلات و اختلالات سیگنال‌ها می‌شود.

کابل یو‌اس‌بی به طول ۲۰ متر!

TetherBoost قرار است این مشکل را با تنظیم منبع تغذیه‌ی دوربین برطرف سازد تا با استفاده از آن، بیشترین میزان سرعت اطلاعات حتی در مسافت های طولانی و نیز با قابلیت اتصال چندین واحد در فواصل تا ۲۰ متر، حفظ شود. این پدیده همچنین این امکان را فراهم می‌کند تا منابع انرژی اضافی (مانند خروجی دیوار یا باطری) به خط بهره‌مند از کابل USB-D C اضافه شوند تا دستگاه‌های در فواصل دور در هنگام انتقال اطلاعات، شارژ شوند.

TetherBoost Pro در حال حاضر  با مبلغ ۶۴٫۹۵ دلار (بدون کابل USB 3.0 ) به فروش می‌رسد و در هر دو  رنگ سیاه و یا نارنجی به دست کاربران خواهد رسید.

1 پسندیده شده
محمدرضا رشیدی
محمدرضا رشیدی هستم. دانشجوی کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد نجف آباد و مدرس زبان در موسسه جهاد دانشگاهی واحد اصفهان .حدود 5 سالی هست که در زمینه ترجمه و ویرایش مقالات مجلات اینترنتی فعالیت می کنم و کتاب هایی رو هم ترجمه کردم که به صورت اینترنتی منتشر شدند که بارز ترینشون کتاب امنیت گوگل بود. حالا هم این افتخارو دارم که در خدمت شما عزیزان خوانندگان مجله اینترنتی کلیک باشم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.