تصویری که ضد آب بودن گوشی Galaxy Note 7 را اثبات می کند

|
۰ دیدگاه
soapww

تصویر جدید منتشر شده از گوشی Galaxy Note 7 سامسونگ که با آب و صابون شسته شده است، مجهز بودن این گوشی به قابلیت ضد آب را تایید می کند.

به گزارش کلیک، طبق شایعات گوشی Galaxy Note 7 سامسونگ به قابلیت ضد آب با استاندارد IP68 مجهز است. این یعنی گوشی Galaxy Note 7 باید بتواند به مدت ۳۰ دقیقه تا عمق ۱٫۵ متری زیر آب دوام بیاورد. این استاندارد در گوشی های Galaxy S7، Galaxy S7 edge و Galaxy S7 Active سامسونگ نیز به کار رفته است.

تا به حال هیچکدام از گوشی های سری Note سامسونگ از ویژگی ضد آب برخوردار نبوده اند، بنابر این اگر سامسونگ این قابلیت را به این سری نیز اضافه کند، محبوبیت آن افزایش خواهد یافت. تنها نشانه ای که تا کنون مبنی بر ضد آب بودن Galaxy Note 7 دریافت کردهبودیم، اطلاعاتیبود که از موسسه نظارت واردات و صادرات هند، Zauba منتشر شده است. طبق این اطلاعات اوایل ماه جاری، نوار های شیشه ای ضد آب برای گوشی Galaxy Note 7 از کره جنوبی به هند صادر شده است.

اما امروز تصویر جدید به دست ما رسید که نشان می دهد گوشی Galaxy Note 7 با آب و صابون شسته شده است. آن طور که در تصویر مشخص است، این گوشی دارای دو لبه خمیده در اطراف است، ولی تاری تصویر و کف های موجود روی گوشی امکان کشف اطلاعات بیشتر را نمی دهد.

soapww

اکنون ما تقریبا مطمئن هستیم که گوشی Galaxy Note 7 با گواهی ضد آب در روز ۲ آگوست رونمایی می شود. انتظار می رود سامسونگ در روز ۱۲ مرداد در رویداد اختصاصی خود از این گوشی پرده بردارد.

حمید عابدینی
حمید عابدینی هستم دانشجوی رشته زبان انگلیسی چند سالی هست که در زمینه مهارت های مختلف رایانه ای فعالیت دارم، از طراحی و مدیریت سایت گرفته تا طراحی گرافیکی.طراحی کامپیوتری جزو علایقم هست و با نرم افزار های مختلف در این زمینه کار می کنم. فعلا هم مقالات و مطالب انگلیسی رو ترجمه می کنم. امیدوارم این مطالب براتون مفید باشه
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.