همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و کسب و کار ICT

|
۰ دیدگاه

ایران همایش معرفی فرصت ‌های سرمایه ‌گذاری و کسب‌ و کار در صنعت ICT را با حضور وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و فرهنگ و ارشاد اسلامی ۲ مرداد ماه ۱۳۹۵ در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار می کند.

به گزارش کلیک، این همایش با حضور ۲۰ شرکت از ۱۳ کشور برگزار می شود.

گفته شده که هدف از برگزاری این همایش، معرفی توانمندی ‌های علمی و تکنولوژیکی ایران در حوزه ICT، معرفی مزیت ‌های رقابتی ایران در تولید نرم ‌افزار و محتوا، تجهیزات و زیرساخت ‌های ICT و خدمات الکترونیک، تهیه فهرستی از فرصت ‌های آماده سرمایه ‌گذاری در حوزه ICT ایران، اعلام قوانین سرمایه ‌گذاری ‌های خارجی در ایران و روش‌ های تامین مالی پروژه‌ ها به شیوه سرمایه ‌گذاری خارجی می باشد.

شرکت ‌های فعال در بخش ICT از کشورهای هنگ‌ کنگ، ترکیه، امارات، ارمنستان، چین، نیجریه، کره جنوبی، آلمان، هند، کانادا و روسیه در روز اول این همایش حضور خواهند داشت.

نائب رئیس مرکز تحقیقات IT کره جنوبی، مدیران ارشد نمایشگاه بین‌المللی سبیت آلمان و جیتکس امارات نیز از جمله مهمانان این همایش خواهند بود.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.