بازی Pokémon Go هک می شود

هکر ها تهدید کردند: بازی Pokémon Go در روز ۱۱ مرداد از دسترس خارج می شود

|
۰ دیدگاه

هکر هایی که مسئولیت از دسترس خارج کردن بازی Pokémon Go را در روز های آخر هفته گذشته بر عهده گرفته بودند، تهدید کرده اند دو هفته دیگر حمله ای گسترده تر انجام خواهند داد.

به گزارش کلیک، این گروه هکری که در توییتر با نام PoodleCorp شناخته می شود، ادعا می کند روز شنبه گذشته توانسته است با حمله هکری از نوع منع سرویس (DDoS) سرور های بازی Pokémon Go را از دسترس خارج کند. سبک این حمله هکری با حمله ای که در کریسمس سال ۲۰۱۴ به شبکه پلی استیشن سونی و ایکس باکس لایو شد، یکسان است.

رییس گروه PoodleCorp که با نام کاربری XO در توییتر فعالیت می کند، نوشته است: این فقط یک آزمایش بود، ما به زودی حمله ای دیگر در مقیاس بزرگ تر ترتیب خواهیم داد.

مدتی بعد نوشته ای در حساب کاربری PoodleCorp نوشته شد که در آن از عبارت “۱ آگوست” و هشتگ های #PoodleCorp و #PokémonGo استفاده شده است. بنابر این به احتمال زیاد این گروه در روز ۱۱ مرداد حمله بزرگتری را برای از دسترس خارج کردن این بازی انجام خواهد داد.

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.