پیش ثبت نام الکامپ بیست و دوم

متقاضیان الکامپ بیست و دوم، می توانند از روز پنج مرداد ماه تا پانزدهم مردادماه، پیش ثبت نام خود را انجام دهند.

به گزارش کلیک، ناصر علی سعادت، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ‌ای گفت: امسال نیز پیرو تجربه موفق سال گذشته در ثبت‌ نام و برگزاری نمایشگاه الکامپ، سه مرحله پیش ثبت‌ نام، ثبت ‌نام نهایی و جانمایی را خواهیم داشت. شرکت ‌های علاقه ‌مند به حضور در الکامپ ۲۰۱۶ می‌ توانند از پنجم مردادماه اقدام به پیش ثبت‌ نام کنند.

سعادت تاکید کرد: متقاضیانی که زودتر اقدام به پیش ثبت ‌نام کنند در اولویت ثبت‌ نام قرار خواهند گرفت، از بدنه صنف درخواست می‌ کنم مرحله پیش ثبت‌ نام را جدی گرفته و در مهلت مقرر اقدام کنند. مرحله پیش ثبت‌ نام اطلاعات کافی در خصوص میزان تقاضا و مشارکت بدنه صنف از این دوره نمایشگاه الکامپ را در اختیار سازمان  به ‌عنوان برگزارکننده قرار می ‌دهد. معیارها و سطح خواسته ‌های شرکت‌ کنندگان را برای ما روشن می ‌سازد. با اتکا به این اطلاعات می ‌توانیم برای برگزاری نمایشگاهی سالم، شفاف و باکیفیت برنامه‌ ریزی کنیم.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ ای با اشاره به اینکه سیاست سازمان در برگزاری الکامپ بیست و دوم مشارکت حداکثری و ایجاد فرصت برابر برای آحاد صنف است، افزود: با وجود حضور شرکت‌ های خارجی و پیش ‌بینی استقبال گسترده فعالان فاوا در نمایشگاه امسال در فضای اختصاص‌ یافته به الکامپ هیچ افزایشی نخواهیم داشت بنابراین شرکت ‌ها در مرحله پیش ثبت‌ نام متراژ واقعی و موردنیاز خود را درخواست کنند تا امکان حضور تمام فعالان فاوای کشور در الکامپ بیست و دوم فراهم شود.

او بیان کرد: مجوز برگزاری الکامپ در اقدامی بی ‌سابقه ۶ ماه پیش از زمان برگزاری نمایشگاه به سازمان نظام صنفی رایانه‌ ای واگذارشده است.

وی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاهی باکیفیت و استاندارد نیازمند صرف زمان کافی برای برنامه‌ ریزی مدون و جامع است. در همین راستا پس از مرحله پیش ثبت‌ نام، ظرف مدت یک ماه تمامی مراحل ثبت‌ نام و جانمایی را تکمیل می‌ کنیم تا شرکت ‌ها فرصت کافی جهت برنامه ‌ریزی برای ارائه آخرین دستاوردها و به نمایش گذاشتن توانمندی‌ های خود در الکامپ بیست و دوم را داشته باشند. از سوی دیگر سازمان نظام صنفی رایانه ‌ای نیز از این فرصت برای تقویت بخش بین‌ الملل نمایشگاه، مذاکره با شرکت‌ های خارجی، طرح ‌ریزی ایده ‌های جدید و همین ‌طور برگزاری همایش‌ ها و سمینارهای جانبی استفاده خواهد کرد.

متقاضیان حضور در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ می توانند از طریق وب‌سایت Iran-elecomp.com  اقدام به پیش ثبت‌ نام کنند.

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *