کاهش نرخ اینترنت دائمی و اعتباری همراه اول

|
۰ دیدگاه

طبق اعلام پیشین مسئولان، یکم مردادماه، تاریخ اعمال نرخ های جدید تعرفه اینترنت است.

به گزارش کلیک، در همین راستا، شرکت ارتباطات سیار سریعا نرخ تعرفه دیتای آزاد دائمی و اعتباری را به میزان ۲۰ درصد کاهش و روی جداول تعرفه ‌ای خود درج کرد.

طبق مصوبه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اپراتورهای موبایل باید نرخ دیتای آزاد را به ۰٫۴ ریال برسانند. تا قبل از این مصوبه، نرخ استفاده از هر کیلو بایت داده آزاد (بدون بسته) موبایل نیم ریال بود که با تصمیم اخیر مجموعه وزارت ارتباطات به ۰٫۴ ریال کاهش یافته است.

این موضوع البته عملا مشترکان دائمی را شامل می‌ شود چرا که نرخ دیتای آزاد برای مشترکان اعتباری ۰٫۷۵ ریال بود، در حالی که در مصوبه فوق تغییر را برای نرخ های نیم ریال اعلام کرده است.

متفاوت بودن نرخ دیتای آزاد برای مشترکان دائمی و اعتباری به مصوبه دیگری از کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مربوط می ‌شود که در آن مجوز افزایش نرخ برای مشترکان اعتباری به میزان حداکثر ۵۰ درصد تعرفه دیتای دائمی داده شده است.

در همین حال، اپراتور اول در تغییر و تحولات تعرفه‌ ای که انجام داده، نرخ دیتای آزاد برای مشترکان اعتباری را هم ‌پای دائمی کاهش داده و از ۰٫۷۵ به ۰٫۶ ریال رسانده است.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.