رکورد شکار تمام ۱۴۲ پوکمون وحشی توسط یک آمریکایی

|
۰ دیدگاه

ممکن است شما هم جزو آن‌هایی باشید که بازی پوکمون گو را دنبال می‌کنید. اما تمام تلاش‌هایی که تا به حال برای به دست آوردن پوکمون های مورد نظرتان انجام داده‌اید، در مقابل کاری که کاربری با نام ftb_hodor توانسته است انجام دهد، بی نتیجه است.

به گزارش کلیک،این کاربر موفق شده است که تمام ۱۴۲ موجود پوکمونی آزادی  را که در ایالت متحده وجود داشتند، بگیرد.
این هرکول نیویورکی توانسته است تا این کار را طی دو هفته بازی و صرف هر هفته ۵۰ ساعت زمان، انجام دهد. او ۳۰۳ تخم مرغ را به جوجه تبدیل کرده و بیش از ۹۵ مایل را با پای پیاده طی کرده است. تعداد کل پوکمون‌هایی که طی این مدت توانسته است بگیرد، ۴۲۶۹ عدد بوده است. می‌توانید همه آن‌ها را در یک اتاق تجسم کنید؟!

بازی پوکمون گو تعداد ۱۵۱ گونه متفاوت از پوکمون ها را برای شکار کردن دارد که تعداد ۹ تای آن‌ها بسیار نادر و کمیاب هستند و یا بیش‌تر برای اروپا تخصیص یافته اند. اروپا، آسیا و استرالیا، پوکمون های خاص خود را دارند در حالی که مابقی مناطق از زمان رونمایی این نرم افزار تا کنون چنین موجوداتی را نداشته‌اند.

این استاد بازی پوکمون گفته است که بیشترین مسافتی را که مجبور بود طی کند، رفتن به New Journey بود و چهار ایستگاه پوکمون دقیقاً روبروی پارک مرکزی (Central Park) قرار گرفته بودند که این موضوع کمک بسیار زیادی به این بازیکن کرد تا بتواند این رقابت چالش برانگیز را انجام دهد.

شما چه تعدادی از این حیوانات نینتندو را توانسته‌اید در ناحیه خود جمع‌آوری کنید؟

فروزان طاهری
اگر بخوام یه نامه از زندگیم بنویسم، خیلی کوتاهش میشه پر ماجرا و عالی و به سرعت رو به بالا، اونقدر که یه وقتا ترس برم میداره! شانس اینو داشتم که از دانشگاه تهران مهندسیم رو بگیرم ولی اگه شما این شانس رو نداشتین بهتون میگم چیز چندانی رو از دست ندادین! می نویسم، تدریس می کنم، برای چندتا وبسایت داخلی و بین المللی تولید محتوا می کنم، ترجمه می کنم و یادم می مونه لبخند بزنم!
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.