ناسا وجود موجودات فضایی را پنهان می‌کند

|
۶ دیدگاه

باوجود اینکه بارها موجودات فضایی و بیگانگان موضوع داستان‌ها و فیلم‌های علمی تخیلی بوده‌اند، سوال اینجاست آیا این موجودات واقعا وجود دارند؟ آیا ناسا از وجود آن‌ها مطلع است و این امر را پنهان می‌کند؟

به گزارش کلیک، نظریه‌پردازان توطئه معتقدند تصویر یک “ساختار مستطیل شکل”  حین یک مصاحبه در مرکز تحقیقات Ames  ناسا سهوا بر روی میز باقی‌مانده بود. آن‌ها ادعا می‌کنند که این عکس داستان قدیمی که ناسا از وجود بیگانگان هوشمند در زمین و ماه باخبر است را تایید می‌کند اما ناسا این مساله را عمومی نمی‌کند زیرا از تاثیر آن بر روی دین و قوانین در میان عامه مردم نگران است.

این تصویر در هنگام مصاحبه با دانشمندان آنتونی کولاپرت و دکتر کیم انیکو دیده شد. نظریه پردازان توطئه میگویند این تصویر بر روی میز نشان‌دهنده یک ساختار به‌وضوح هندسی است که به‌هیچ‌وجه نمی‌توان با اشکال طبیعی یا صخره‌های ماه اشتباه گرفت.

photo_

حتی برخی گفته‌اند کارمندان ناسا قصد داشته‌اند این مساله را عمومی کنند و آن را عمدا روی میز گذاشته‌اند. این تصویر که بار اول در سال ۲۰۱۲ دیده شد هنوز در انجمن‌های تئوری توطئه موردبحث است.

Ancient-code.com یک سوال پرسیده است: “سوال بزرگ که افراد بسیاری آن را می‌پرسند این است که آیا دولت‌ها در سرتاسر جهان و سازمان‌هایشان اطلاعات زندگی ماورای زمینی را پنهان می‌کنند؟ طبق این تصویر و ویدئو پاسخ یک بله قاطع است.

اما چرا تا این حد پنهان‌کاری می‌کنند؟ این ساختار ممکن است دلیل این مساله باشد که چرا ناسا برای مدتی در ماه فعالیت نمی‌کرد؟

تمامی این سوال‌ها هنوز بی‌پاسخ هستند و ما تنها می‌توانیم به پرسیدن ادامه دهیم و ندانیم در ماه چه اتفاقی در شرف وقوع است.”

photo_2016-07-24_13-22-16

این سایت در ادامه می‌گوید “اگر ما واقعا در نظر داریم به مریخ برویم، نیاز به پایگاهی در ماه داریم و همین‌طور پایگاه‌هایی در فوبوس و دیموس قمرهای مریخ.”

این مساله باعقل جور درمیاید. چیزی نیست که از فیلم‌های علمی تخیلی گرفته‌شده باشد و چیزی است که در نظر داریم انجام دهیم. ناسا اصرار دارد تابه‌حال تنها تصاویر اشیای ساخت بشر را بر روی ماه‌ گرفته است و این عکس‌ها در طی مأموریت آپولو گرفته‌شده‌اند و همین‌طور هرگونه شواهد دال بر وجود موجودات فضایی بر روی ماه و یا هر مکان دیگری را انکار میکند.

مهرنوش چمنی
از این نویسنده

۶ دیدگاه

توسط: علی

ساده لوحی هم حدی داره، من مطمئنم رفتن به ماه هم فقط یه فیلم از سوی آمریکاییها بوده چه برسه به اینکه موجود فضایی تو کره ماه باشه!!!
یکی از اساتید فیزیک ما میگف آمریکا میتونه با ارسال امواج رادیویی از دستگاهی به اندازه ۱۰ اینچ مربع به لایه یونسفر جو و بازتاب این امواج در نقطه ای دیگر یک قاره رو به کلی خاکستر کنه!!!! دانشجوها هم دهنشون از تعجب باز مونده بود!!!!

    توسط: محمدرضا مرتضایی

    دوست عزیز ساده لوحی چیه ! انسان فقط یکی از مخلوقات خداس و هزاران مخلوق دیگه از انواع مختلف وجود دارن

    توسط: رضا

    به نظر من شما ساده لوحی که هر چی استادت گفت رو باور میکنی، این موضوع فرستادن امواج به جو و بازتاب چندین سال ه که فکر همرو مشغول کردن باهاش ، دوست عزیز جو زمین مانع امواج فرابنفش و امواج خطرناک کیهانی میشه، رسوندن اون امواج به زمین برای همه از جمله خود آمریکای جهانخوار خطرناک ه و یه جور خودکشی، این حرف ها که استاد عزیز گفته از اون ویدیو های آماتوری یوتیوب هم عجیب تره، تو هم در جا باور کردی

توسط: hootan

به استاد فیزیک تون بگو….پس چرا آمریکا داعش را با ارسال یک موج نابود نمیکنه….

توسط: حمید

درور به مخاطبان کلیک
شما فقط کافیه که در یوتوب دنبال مساله فرازمینیها بگردید. به اندازه کافی فیلمهای آماتور و مستندهایی کاملا مستدرک میتونید پیدا کنید که همگی دال بر رفت و آمد اشیای پرنده ناشناخته به زمین هستند.
ضمنا در مورد ماه هم باید گفت که ماموریتهای آپولو که بعدها دولت امریکا و ناسا اعلام کردند هزینه سنگینی داره درواقع پنهان کردن حیات نوعی فرازمینی و بیگانه در ماه بود که طبق مدارکی که از ناسا هکرها بدست آورده بودن میگفت که اونا در نیمه تاریک ماه زندگی میکنن.
ضمنا فایلهای بدست اومده ی ویکی لیکس و ادوارد اسنودن رو یه سرچ بکنید ببینید چه چیزهایی رو در این زمینه مخفی کردن ازمون…
اونموقع متوجه میشم که موضوعاتی مثل استعمار کردن و بردگی انسانها بوسیله یه عده سرمایه دار از اساس چی هست….

توسط: علی

حادثه روازل البته فکرکنم املاش را اشتباه نوشتم این کلمه را ویکی پدیا سرچ کنید.بعدسیاره های ۵۱۴و۶۱۶را سرچ کنید احتمال وجودحیات نزدیک به ۸۰℅ولی احتمال پیشرفت تمدنتشون بالا تراز زمین است البته انسان خیلی از آنها باهوش تر و مدرن تر است ولی به دلیل جنگ های متعدددر تمدن ها انسان ها چند صد سال تمدنشان عقب تر است.واحتمال وجود حیات فرازمینی دردین هم رد نمیشود.وآمر ی کا چنین س لاحی را هیچوقت درزمین عملی نمیکندچون با این طرح دمای زمین به دمای تبخیر میرسد و کل جهان از بین میرود!!!!

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.