پروانه فعالیت رایتل اصلاح شد

|
۰ دیدگاه

رایتل یکی از سه اپراتور تلفن همراه کشور است. شرکت سرمایه ‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) از ابتدا رایتل را بعنوان یکی از شرکت‌ های تابعه زیر چتر حمایت ‌های مالی خود قرار داده است.

به گزارش کلیک، پروانه فعالیت شرکت خدمات ارتباطی رایتل که در سال ۱۳۸۶ تأسیس و به گفته خودش در سال ۱۳۸۹ موفق به اخذ پروانه اپراتورسوم تلفن همراه کشور با انحصار دوساله جهت ارائه خدمات نسل سوم موبایل شده، اصلاح شد.

پروانه فعالیت شرکت خدمات ارتباطی رایتل با تصویب هیأت وزیران به شرح زیر اصلاح شده است:

۱- در بند (۱-۳)، عبارت “پانزده سال (۱۵) از تاریخ لازم الاجرا شدن” به عبارت “بیست سال (۲۰) از تاریخ صدور پروانه” اصلاح می‌شود.

۲- در بند (۱-۲-۳)، عبارت “برای دو دوره پنج (۵) ساله” به عبارت “برای یک دوره پنج (۵) ساله” اصلاح می‌شود.

۳- در بند (۲-۲-۱۱)، پرداخت حق السهم تضمین شده مندرج در آن پروانه فقط برای مبالغ سال ششم قراردادی به بعد به شرح جدول زیر اصلاح می‌شود:

۱۳۹۵۰۵۰۴۰۹۳۵۵۳۱۳۸۲۰۷۵۵۴

اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، مصوبه شماره ۴۴۰۹۱/ ت ۵۳۲۸۳ ه را برای اجرا به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ابلاغ کرد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.