ورود هنرپیشه معروف هالیوودی به عرصه تولید گوشی های مختص بازی

|
۰ دیدگاه

گزارش ها حاکی از آن است که استارتاپ Wonder در حال کار بر روی پروژه اختراع یک تلفن همراه هوشمند مخصوص بازی است.

به گزارش کلیک، به نظر می رسد هنرپیشه معروف هالیوودی، کوین اسپیسی، هم به جمع افراد سرشناس پروژه واندر پیوسته تا او هم نقشی در سرمایه گذاری استارتاپ ساخت گوشی های مختص بازی داشته باشد.

وب سایت این شرکت در حال حاضر اطلاعات زیادی در بر ندارد، در مرکز آن یک کلاه ایمنی فضانوردان به چشم می خورد و در قسمت پایینی آن می توانید با وارد کردن آدرس ایمیل در خبرنامه این شرکت عضو شوید و جدیدترین اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید.

به نقل از منابع نزدیک به Wonder، این شرکت در حال ساخت یک گوشی هوشمند مخصوص بازی است که طراحی شبیه به گوشی های آِینده دارد.

در حال حاضر یک تیم  ۳۰ نفره متشکل از بهترین و مجرب ترین متخصصین در این زمینه بر روی این پروژه کار می کنند. افرادی از جمله نولان باشنل موسس شرکت Atari، رئیس سابق NBA آقای دیوید استرن، مدیر اجرایی سابق فیسبوک آقای ون ناتا.

به تازگی تایلر کارپر نیز که قبلا به عنوان  مدیر عامل HTC و Cynogen شناخته می شد به این پروژه اضافه شده است و اعلام کرده که او بسیار علاقه مند به اختراع موارد جدید در زمینه گوشی های هوشمند است و این صنعت یکی از بزرگترین بازار مصرف کنندگان در جهان را دارد.

نظر شما درباره اختراع آینده شرکت Wonder  چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

علی رفیعی
علی رفیعی هستم دانشجوی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و فوق العاده علاقه مند به دنیای تکنولوژی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.