درآمد ۳٫۴ میلیارد دلاری مارک زاکربرگ در یک روز

|
۱ دیدگاه

در حالی که بسیاری از ما روز خود را با گذراندن بی حساب و کتاب وقت سپری می کنیم و شب هم پس از خوردن یک لیوان شیر در هنگام کار با گوشی به خواب می رویم، مارک زاکربرگ در طول یک ساعت از همان روز ۳٫۴ میلیارد دلار در آمد کسب می کند!

به گزارش کلیک، طبق گزارش خبرگزاری فوربس، ثروت باد آورده مارک زاکربرگ اکنون به مبلغی حدود ۵۶٫۷ میلیارد دلار رسیده است. این درآمد کلان حاصل از فیسبوک است؛ شرکتی که مارک زاکربرگ آن را پایه گذاری کرد و اکنون سهام دار اصلی آن محسوب می شود. سهام این شرکت طی سه ماه دوم سال ۲۰۱۶ رشد چشمگیری و غیر قابل انتظاری را ثبت کرده است و توانسته ۶٫۵ درصد افزایش پیدا کند.

درآمد سه ماه دوم این شرکت، نسبت به سه ماهه اول که حدود ۴٫۲ میلیارد دلار بوده است، اندکی کاهش یافته است.

البته این افزایش و کاهش ها برای مارک زاکربرگ نباید چندان اهمتی داشته باشد، چرا که او قول داده است اکثر ثروت خود را به دیگران ببخشد. ولی در هر صورت او می تواند برای ما مقدار زیادی شیر برای خوردن قبل از خواب خریداری کند!

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: ناشناس

ثروت با آورده؟
عزیز من شعور داشته نوش جونش

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.