قلم جدید گوشی Galaxy Note 7 با سه قابلیت تازه عرضه می شود

|
۰ دیدگاه

بر اساس گزارشات منتشر شده، قلم S Pen جدیدی که با گوشی Galaxy Note 7 سامسونگ عرضه می شود، دارای ۳ قابلیت جدید است.

به گزارش کلیک، قابلیت اول Translate (ترجمه) نامگذاری شده است. همانطور که مشخص است این قابلیت به کاربران گوشی Galaxy Note 7 اجازه می دهد با نگه داشتن قلم S Pen روی یک کلمه با زبان خارجی آن را به زبان خود ترجمه کنند. این قابلیت برای صرفه جویی در وقت بسیار مناسب است، چرا که نیاز به هیچ اپلیکیشن اضافی برای بازکردن وجود ندارد.

Translate-allows-you-to-hover-the-S-Pen-over-a-foreign-word-and-have-it-translated

قابلیت جدید دیگر قلم S Pen امسال، Magnify (بزرگنمایی) نامیده می شود. آیا می توانید حدس بزنید این قابلیت دقیقا چه کاری انجام می دهد؟ اگر شما فکر می کنید با نگه داشتن قلم روی بخش از صفحه می توانید آن قسمت را بزرگ تر کنید، دقیقا درست حدس زده اید.

Hovering-the-S-Pen-over-an-area-of-the-screen-will-enlarge-it-when-using-Magnify

ویژگی سوم نیز با نام Glance (نگاه گذرا) عرض اندام می کند. با استفاده از این ویژگی شما می توانید با نگه داشتن قلم خود روی آیکون شناور موجود در صفحه، بین اپلیکیشن های مختلف جا به جا شوید.

With-Glance-you-can-use-the-S-Pen-to-switch-between-apps-by-hovering-it-over-thumbnails

با توجه به این که گوشی Galaxy Note 7 از گواهینامه IP برخوردار است و می توان آن را جزو گوشی های ضد آب به شمار آورد، امکان نوشتن روی صفحه این گوشی با قلم حتی در زمانی که گوشی در زیر آب باشد نیز وجود دارد. این واقعا یک شاهکار خواهد بود، هر چند در مورد این که این عمل دقیقا چه فایده ای دارد و به چه کاری خواهد آمد، فعلا نمی توان نظر داد.

انتظار می رود گوشی Galaxy Note 7 روز پنج شنبه ۱۲ مرداد طی رویداد اختصاصی سامسونگ در نیویورک رونمایی شود.

حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.