سرقت ۶ میلیارد تومان از تجهیزات مخابرات در سه ماه

|
۲ دیدگاه

در سه ماهه نخست سال جاری ۶۰ میلیارد، سال گذشته ۲۵۱ میلیارد، دو سال گذشته ۱۸۱ میلیارد ریال و در سال ۱۳۹۲ حدود ۲۳۰ میلیارد ریال از طریق سرقت تجهیزات مخابراتی خسارت به شرکت مخابرات ایران تحمیل شده است.

به گزارش کلیک، علی کارگزار، معاون عملیات فنی و تجاری شرکت مخابرات ایران عنوان کرد: سرقت تجهیزات مخابراتی در سال ۱۳۹۴ خسارتی ۲۵۰ میلیارد ریال به شرکت مخابرات تحمیل کرد.

کارگزار گفت: مخابرات یکی از سازمان‌ های بسترساز امنیت است زیرا که نقطه تماس هر خانواده با هم و ارکان جامعه محسوب می‌شود و احساس امنیت را در جامعه بالا می‌برد.

معاون عملیات فنی و تجاری شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: احساس امنیت از امنیت مهم ‌تر است. شرکت مخابرات یک شبکه گسترده است که در معرض تهدید و سرقت قرار دارد. قطع ارتباط در روستاها، حاشیه شهرها و جاده ‌ها به دلیل سرقت تجهیزات مخابراتی، آسیب‌ های زیادی را به جامعه تحمیل می‌کند و احساس امنیت را به حداقل می‌ رساند که باید با هم‌ اندیشی، این آسیب ‌ها را کاهش دهیم.

مدیرکل حراست شرکت مخابرات هم با تاکید بر اینکه شرکت مخابرات ایران زیرساخت ارتباطی سایر اپراتورها را فراهم می‌کند، اظهار داشت: اگر آسیبی به تجهیزات این شرکت وارد شود، سایر اپراتورها نیز زیان خواهند دید.

امینی با اشاره به نقش بازدارندگی حراست در این زمینه، از نیروی انتظامی خواست تا در پیشگیری از سرقت تجهیزات مخابراتی، شرکت مخابرات ایران را یاری رساند.

وی ضمن ارایه گزارشی از سرقت تجهیزات مخابراتی در چهار سال گذشته، افزود: در سه ماهه نخست سال جاری ۶۰ میلیارد، سال گذشته ۲۵۱ میلیارد، دو سال گذشته ۱۸۱ میلیارد ریال و در سال ۱۳۹۲ حدود ۲۳۰ میلیارد ریال از طریق سرقت تجهیزات مخابراتی خسارت به شرکت مخابرات ایران تحمیل شده است.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

۲ دیدگاه

توسط: فرزين ملكي

مگه چقدر بی در و پیکره این مخابرات که هر سال سرقت توش میشه و باز هم سال بعد و سال بعد و……

توسط: محمدعلی حسین زاده ایرانی زاده اصل

این مخابرات وقتی زورگو میشه وقتی اعتراض می کنیم هیچ کس پاسخگو نیست جوابش همینه آقایان مسئولین مخابرات وقتی به درخواست و کارهای مردم می خندید نتیجه اش اینه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.