پیگیری عدم لغو پیامکهای تبلیغاتی

|
۲ دیدگاه

سامانه پیامکی ۸۰۰ و کد دستوری *۸۰۰# دو روش پیشنهادی به کاربران برای لغو پیامک های تبلیغاتی است که مدتی است راه اندازی شده اند.

به گزارش کلیک، پس از گذشت چند ماه از اجرای این طرح، برخی کاربران همچنان معتقدند که این روش برای حذف پیامک های تبلیغاتی ناکارآمد است و باز هم ناخواسته پیامک تبلیغاتی دریافت می کنند.

علی اصغر عمیدیان، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در این خصوص گفت: در صورت درخواست مشترک برای لغو پیامک تبلیغاتی به جرات می گوییم که دیگر امکان ارسال پیامک های تبلیغاتی از سامانه اپراتورهای موبایل وجود ندارد و در صورتی که مشترکی مدعی است که این پیامک ها را از سرشماره های پیامکی، دریافت می کند آن را اعلام کند.

عمیدیان اعلام کرد: امکان شکایت به عدم لغو پیامک های تبلیغاتی برای مشترکان موبایل وجود دارد، در این زمینه ما پیگیر شکایت و درخواست مشترکان در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان نهاد نظارتی هستیم.

وی مشکل فعلی مشترکان موبایل در دریافت پیامک های تبلیغاتی را مربوط به ارسال کننده شخصی عنوان کرد.

رئیس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات تاکید کرد: در صورت درخواست لغو پیامک تبلیغاتی، از نظر فنی امکان ارسال این پیامک های تبلیغاتی در شبکه اپراتورهای موبایل وجود ندارد. ضمن اینکه با ارسال کنندگان شخصی پیامک های تبلیغاتی برخورد می شود.

رئیس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، از مشترکان موبایل خواست در صورت مشاهده این موارد، موضوع را از طریق شکایت به سامانه ۱۹۵ اطلاع دهند تا بلافاصله با ارسال کننده پیامک برخورد قاطع صورت گیرد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

۲ دیدگاه

توسط: مهدی

باید یه فکر کلی بشه پیام های تبلیغاتی حذف نمیشن . حتی با چند بار تماس با اپراتورها … اگه واقعا پیامهای هزینه دار با انتخاب مشترک هست!!!!!!!!!!!!!! بیان پیامهای به قو.ل خودشون بدون هزینه روهزینه دار برا ی اپراتورها قرار بدن یعنی عملا مردم رو در سودهای سر سام اور تبلیغات سهیم کنن . پیام تبلیغاتی که همه تقریبا ازش کلافه شدن بفرستن ولی بابت اون بعنوان مثال مکالمه رایگان به مردم بدن …… اگه این اتفاق بیفته مسلما تبلیغات هم هدف مند میشه وهر تبلیغ نا مربوطی که به جز کلافه گی واسه کاربر چیزی نداره . نمیاد

توسط: مهدی

باید یه فکر کلی بشه پیام های تبلیغاتی حذف نمیشن !! حتی با چند بار تماس با اپراتورها … . اگه واقعا پیامهای هزینه دار با انتخاب مشترک هست!!!!!!!!!!!! بیان پیامهای به قو.ل خودشون بدون هزینه روهزینه دار برا ی اپراتورها قرار بدن %%یعنی عملا مردم رو در سودهای سر سام اور تبلیغات سهیم کنن … پیام تبلیغاتی که همه تقریبا ازش کلافه شدن. بفرستن ولی بابت اون بعنوان مثال مکالمه رایگان به مردم بدن ……. اگه این اتفاق بیفته مسلما تبلیغات هم هدف مند میشه! ! وهر تبلیغ نا مربوطی که به جز کلافه گی واسه کاربر چیزی نداره .. نمیاد!!!!!!!!!

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.