خبری خوش برای طرفداران بازی Street Fighter

سونی در ادامه پشتیبانی قوی از بازی های متفرقه خود، کنسول هایی با طرح های بازی Street Fighter V ( جنگجوی خیابانی) را معرفی کرده است.

به گزارش کلیک، طرفداران بازی جنگجوی خیابانی و بازی های مبارزه ای به طور کلی تمایل دارند تا به این نسخه های محدود PS4 دست پیدا کنند. متاسفانه، این دستگاه های خاص فقط در ژاپن عرضه خواهند شد و طبق برنامه، در کنار عرضه این بازی در ۱۸ فوریه ارائه خواهند شد.

چهار مدل مختلف از این کنسول وجود خواهد داشت که هر یک دارای یک طرح مرتبط با لوگوی بازی جنگجوی خیابانی و بر اساس شخصیت های آن مانند، Ryu، Chun-Li، Necalli و Laura خواهند بود. Chun-Li و Necalli لباس های متنوع جدیدی پوشیده اند که اخیراً بعد از آپدیت جدید نسخه بتای این بازی توسط داده کاوان کشف شده اند. هر یک از این نسخه های محدود PS4 با یک طرح و قاب Street Fighter V سفارشی عرضه خواهند شد که توسط یوسوکی موراتا طراحی شده اند، این طراح به دلیل تصویر سازی سریال انیمیشن ژاپنی Eyeshield 21 و همچنین نمایش کمدی اینترنتیOne-Punch Man معروف است. شما بهتر است یکی از آنها را از ژاپن وارد کنید، قیمت تکی فروشی هر یک از این کنسول ها در ژاپن ۴۸۰,۳۷ ین ( حدود ۳۲۰ دلار آمریکا) است. آیا دوست دارید تا یکی از این PS4 ها را در تاریخ عرضه آن در ۱۸ فوریه در اختیار داشته باشید؟بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *