افزایش تعرفه تلفن ثابت

|
۰ دیدگاه

تعرفه فروش تلفن ثابت بر اساس مصوبه شماره ۶ جلسه شماره ۲۳۷ سازمان تنظیم مقررات ارتباطات تغییر یافت.

به گزارش کلیک، محمدرضا بیدخام، مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران گفت: از ابتدای مرداد ماه سال جاری هزینه اتصال یک خط تلفن ثابت مبلغ ۲ میلیون ریال تعیین شد.

بیدخام افزود: متقاضیان دریافت تلفن ثابت در زمان ثبت‌ نام به ‌ازای هر خط مبلغ یک میلیون ریال پرداخت و مابقی مبلغ (یک میلیون ریال) طی ۳۶ ماه پس از راه‌ اندازی خط از مشترک دریافت می ‌شود.

پیش از این نیز وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرده بود: هزینه مکالمه تلفن ثابت را از ۳۰ ریال به ۴۵ ریال افزایش دادیم. باید توجه داشت که هر دقیقه مکالمه با موبایل بین ۵۰۰ تا ۵۷۰ ریال برای هر مشترک هزینه دارد و با وجود نرخ ‌های جدید تلفن ثابت باز هم هر یک دقیقه مکالمه با موبایل ۱۳ برابر تلفن ثابت است.

کارگروه تنظیم بازار نیز پس از بررسی‌ های کارشناسی خود با تعرفه ‌های پیشنهادی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات موافقت کرد و نهایتاً مصوبه به مخابرات ابلاغ شد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.