خبری خوب برای گوشی بازهای حرفه ای

|
۰ دیدگاه

آیا تا حالا به این فکر کردید که با گوشی همراه خود کارهای بیشتری انجام دهید؟ پس امروز، روز شماست. گوگل از پشتیبانی افزونه‌ شخص ثالث برای اپلیکیشن‌های اندروید اسناد و اوراق (Docs and Sheets) خبر داد.

به گزارش کلیک، این افزونه‌ها امکان می‌دهند که گوگل ورژن موبایل مجموعه اداری خود را با دیگر ابزارهای سودمند یکپارچه سازد. از امروز اگر کاربران افزونه مناسب را دانلود کنند، قادر خواهند بود که مستندات و داده‌های ورودی از CRM را ثبت کنند، یا با استفاده از صفحه گسترده‌ اپلیکیشن بسازند.

آیا می‌خواهید سندی بر روی موبایل خود بسازید؟ شما می‌توانید اپلیکیشن Android DocuSign را دانلود کنید و اسناد خود را با استفاده از رابط Google Docs آماده کنید. آیا می‌خواهید حاشیه‌نویسی‌های پیچیده‌ای در سند خود داشته باشید؟ از EasyBib برای انجام این فرایند استفاده کنید. همچنین می‌توانید ProsperWorks  را برای ارتقای داده‌های CRM اضافه کنید، یا AppSheet را برای تولید اپلیکشن موبایل با استفاده از صفحات داده‌ها استفاده کنید، همچنین می‎توانید Scanbot را برای ثبت اسناد فیزیکی با استفاده از گوشی هوشمند یا سایر دستگاه‌های دیجیتال خود استفاده کنید.

در حالی که به نظر می‌رسد این افزونه‌ها راهی مناسب برای استفاده و بهره‌وری بیشتر گوشی‌های همراه است، تعداد این افزونه‌ها زیاد نیست. صفحه Docs and Sheet گوگل بر روی Google Play فقط ۹ اپلیکیشن سازگار را لیست کرده است. باید به حال کاربران دسکتاپ دل سوزاند! البته این فقط یک شروع است.

0 پسندیده شده
آذر کاظمی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.