آموزش شارژ باتری گوشی هوشمند با استفاده از یک گوشی دیگر

در اینجا به شما آموزش می دهیم که چگونه با استفاده از یک کابل، باتری گوشی هوشمند خود را با استفاده از هر دستگاه شارژ شده دیگری شارژ کنید. از این به بعد هیچ گاه با باتری خالی مواجه نخواهید شد.

کلیک – این صحنه را تصویر کنید: باتری گوشی هوشمند شما (چه اندروید و چه آیفون) در حال اتمام است و آیکون آن به رنگ قرمز درآمده است، در حالی که دوست شما آینده نگری بهتری داشته و باتری گوشی خود را به صورت کامل شارژ کرده است.

با به کارگیری این آموزش می توانید باتری خالی گوشی خود را با استفاده از گوشی هوشمند یا دستگاه دیگری شارژ کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید اعمال تغییراتی در یک کابل میکرو USB قدیمی است تا با آن بتوانید تقریبا همه دستگاه هایی که از درگاه میکرو USB استفاده می کنند را شارژ نمایید.

در اینجا چگونگی ساخت چنین کابلی را به شما آموزش خواهیم داد. برای انجام این کار شما باید در لحیم کاری کمی مهارت داشته باشید، ولی نتیجه آن به یاد گرفتن این مهارت می ارزد.

اکنون این کابل برای اکثر دستگاه هایی که از درگاه میکرو USB استفاده می کنند، قابل استفاده است (بنابر این شما به گوشی های هوشمند محدود نیستید)، ولی اگر می خواهید آن را با درگاه لایتنینگ اپل نیز سازگار کنید، باید تغییر کوچک دیگری نیز انجام دهید.

جزییات انجام این کار در این صفحه موجود است. نکته مهم این است که در حین لحیم کاری باید پین ۲ را به پین ۲ و پین ۳ را به پین ۳ متصل کنید (انجام این کار از کار کردن کابل شما با دستگاه های میکرو USB جلوگیری نمی کند). همچنین شما به یک آداپتور تبدیل میکرو USB به لایتنینگ نیاز دارید.

از این به بعد هرگز با باتری خالی مواجه نخواهید شد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *