چگونه نسخه بتای فیفا ۱۷ را دریافت کنیم؟

شرکت EA از نسخه ی بتا و عرضه محدود تازه ترین دستپخت خود یعنی فیفا ۱۷ پرده برداشت. آیا شما واجد دریافت این نسخه آزمایشی هستید؟

به گزارش کلیک، همانند بسیاری از بازی های شرکت EA در طول سال های اخیر، بازی جدید این مجموعه، یعنی فیفا ۱۷ نیز برای علاقه مندان به خصوصش نسخه بتا خواهد داشت؛ نسخه ای از پیش نمایش بازی با عرضه ای محدود و گزینشی.

به تازگی برخی از بازی کنندگان فیفا ۱۶ دعوت نامه ای برای دریافت این نسخه بتا که ارائه آن از ۱۸ آگوست شروع شده و تا ۲۸ آگوست به طول می انجامد، دریافت کرده اند. همچنین لازم به ذکر است که در حال حاضر این نسخه بتای محدود از فیفا ۱۷ صرفا به کاربران کنسول هایPS4  و Xbox One اختصاص دارد.

بخش هایی که آزمایش کنندگان به آن دسترسی خواهند داشت عبارت اند از Career Mode، Pro Clubs و Ultimate Team.

اما سوالی که پیش می آید، نحوه دسترسی کاربران به نسخه بتای این بازی است. پاسخ آن است که یا باید دعوت نامه داشته باشید و یا واجد شرایط مورد نظر EA باشید. این در حالی است که اولی چندان رایج نبوده و همچنین از شرایط مذکور هم اطلاعات خاصی در دسترس نیست. به عبارت دیگر، در حال حاضر هیچکس جز خود EA نمی داند که چه کسانی دریافت کننده این بتا هستند و معیار چنین گزینشی چیست!

اما در عین حال، به ادعای سایت FIFPlay کسانی که این دعوت نامه ها را دریافت کرده اند، آن هایی بودند که در نسخه ی پیشین بازی، فعالیت بیشتری در بخش های مورد نظر EA، یعنی Ultimate Team و… داشته اند یا وقت بیشتری در آن گذرانده اند.

به هر حال، اگر شما هم دعوت نامه ای دریافت نکرده اید می توانید با ورود به اکانت خود در سایت فیفا، واجد شرایط بودن خود را بررسی نمایید. به این صورت که پس از ورودتان پیامی مشاهده خواهید کرد مبنی براینکه شما هم واجد شرایط هستید، یا اینکه به کلی جزو دریافت کنندگان این نسخه ی بتا در نظر گرفته نشده اید.

با توجه به حرکت فیفا ۱۷ به سمت استفاده از موتور بازیسازی Frostbite که در بازی هایی همچون Need for Speed و Battlefield 1 نیز به کار گرفته شده،  بازی کردن این نسخه آزمایشی می تواند نشاند دهد که در پایان ماه سپتامبر باید از حیث عملکرد، چه انتظاری از فیفا ۱۷ نهایی داشته باشیم.

فیفا ۱۶ در نقد و بررسی ها، با حرکت گیم پلی به سمت شبیه سازی بهتر و بهبود های زیاد، نظر بسیاری از منتقدین را به سمت خود جلب کرده و بعنوان بازی ای جذاب شناخته شده بود که البته با نواقص خاصی نیز در بخش هایی همچون FUT Draft و فوتبال بانوان همراه بود. همه این ها به نوعی دلایلی هستند تا در هرحال از فیفا ۱۷ انتظار بیشتری داشته باشیم.

اگر شما هم همانند ما دعوت نامه ای دریافت نکرده اید، نشستن و انتظار کشیدن برای چشیدن طعم دستپخت جدید شرکت EA، تنها چاره  است.۳ دیدگاه

محمد

پرچم pes بالاتره فراست بایت که سهله ، اصن ea بره از موتور جت استفاده کنه

  علی

  Per فوتبال آماتوری و غیر حرفه ای است..
  در حالی که فیفا فوتبال روز و حرفه ای است

   محمد

   داداش اون per که میفرمایید ، فوتبال آرکید و هیجانی هستش، نه آماتوری . شما اگه شبیه سازی کامل دوست دارید چرا سالن نمیگیرید با ۹۰ دقیقه وقت ؟!

دیدگاه ها:

 1. محمد گفت:

  پرچم pes بالاتره فراست بایت که سهله ، اصن ea بره از موتور جت استفاده کنه

  1. علی گفت:

   Per فوتبال آماتوری و غیر حرفه ای است..
   در حالی که فیفا فوتبال روز و حرفه ای است

   1. محمد گفت:

    داداش اون per که میفرمایید ، فوتبال آرکید و هیجانی هستش، نه آماتوری . شما اگه شبیه سازی کامل دوست دارید چرا سالن نمیگیرید با ۹۰ دقیقه وقت ؟!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *