دانلود ویدئوهای یوتیوب از طریق گوشی

بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند با دانلود کردن فایل از یوتیوب مشکل دارند. ما در این قسمت نحوه کار با نرم افزار Tubemate را برای شما آورده ایم تا بتوانید به راحتی کلیپ ها مورد علاقه خود را از یوتیوب دانلود کنید.

کلیک- اگر یکی از کار های لذت بخشی که با گوشی تان انجام می دهد، تماشا کردن کلیپ های موجود در یوتیوب است، اما باید همیشه کنار وای فای باشید تا بتوانید کلیپ ها را تماشا کنید که این وضعیت بسیار خسته کننده است. پس باید کلیپ ها را دانلود کنید تا بتوانید بعدا به صورت افلاین آن ها را تماشا کنید.

دانلود کردن کلیپ های یوتیوب برای گوشی اندروید

مرحله اول

تعداد زیادی نرم افزار رایگان وجود دارد که امکان دانلود از سایت یوتیوب را برای شما فراهم می کند. ما به شما نرم افزار Tubemate را پیشنهاد می کنیم، منتها این نرم افزار در گوگل پلی موجود نیست و برای دریافت آن باید به وب سایت tubemate.net بروید و ورژن ۲٫۲٫۹ این نرم افزار را از طریق روش ها موجود دانلود و نصب کنید. ما از روش اول استفاده می کنیم، یعنی Android Freeware. لینک موجود شما را مستقیما به صفحه دانلود هدایت می کند. در این قسمت بر روی گزینه Install App کلیک کنید و هنگامی که دستگاه به شما هشدار داد که این نرم افزار ممکن است به گوشی شما آسیب برساند، OK را بزنید و خیال تان راحت باشد که همچین اتفاقی نمی افتد. چون هر نرم افزاری که از جایی به غیر از گوگل پلی نصب کنید این هشدار را می دهد.

go.skimresources.com_new

مرحله دوم

به صورت پیش فرض، اندروید اجازه نصب نرم افزار هایی را که خارج از گوگل پلی هستند به شما نمی دهد. برای حل این مشکل به بخش تنظیمات و Security گوشی خود بروید و گزینه Allow Installation From Other Sources را فعال کنید و گزینه Ok را بزنید.

۲go.skimresources.com_new

مرحله سوم

اکنون فایل دانلود شده را پیدا کنید و نرم افزار Tubemate را نصب کنید.

۳go.skimresources.com_new

مرحله چهارم

در این مرحله باید با شرایط استفاده از نرم افزار موافقت کنید تا نرم افزار نصب شود و پس از اتمام نصب بر روی گزینه Open کلیک کنید.

۴go.skimresources.com_new

مرحله پنجم

هنگامی که برای اولین بار Tubemate را اجرا می کنید، مجموعه ای از ویدئو ها در قسمت Home نرم افزار به شما نشان داده شده است که می توانید آن ها را ببینید و یا خود تان ویدئو های جدیدی را از سایت یوتیوب دانلود کنید.

۵go.skimresources.com_new

مرحله ششم

ویدئویی را که می خواهید دانلود کنید انتخاب کنید. بر روی فلش آبی رنگی که در قسمت بالای صفحه وجود دارد کلیک کنید تا انواع کیفیت های موجود برای دانلود را مشاهده کنید که با توجه به سرعت اینترنت و حافظه خالی گوشی تان یکی را انتخاب کنید. در این بخش گزینه ای برای دانلود ویدئو به صورت Mp3 وجود دارد که فقط صدا را برای شما دانلود می کند که بیشتر برای موزیک ویدئو ها استفاده می شود. گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنی و بر روی Download در پایین صفحه کلیک کنید.

۶o.skimresources.com_new

مرحله هفتم

هنگامی که دانلود فایل به اتمام رسید، بالای گوشی شما صفحه ای ظاهر می شود که با کلیک بر روی آن فایل دانلود شده پخش می شود. و اگر بخواهید زمان دیگری فایل را پخش کنید باید به بخش Download List موجود در نرم افزار بروید و در آن جا کلیپ مورد نظر را پخش کنید.

۷go.skimresources.com_new

مرحله هشتم

اگر فایل خام ویدئو ها را می خواید، می توانید به گالری یا فایل منیجر گوشی خود رفته و در آن جا فایل ویدئویی را بیابید.

۸go.skimresources.com_newبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *