مسابقه ایده‌ های نوآورانه شهر هوشمند برای حل مسائل شهری

|
۰ دیدگاه

شهرآورد هوشمند اول و دوم شهریورماه در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش کلیک، مسابقه شهرآورد هوشمند فرصتی است برای ایده‌پردازان و افراد خلاق تا به طرح ایده‌ های خود در زمینه کاهش آلودگی هوا، ایمنی سازه ‌ها، کنترل ترافیک، پارکینگ هوشمند، بهینه‌ سازی مراکز خرید، مدیریت پسماند شهری، هوشمند سازی حمل و نقل، هشدار دهنده ‌های نشت آب و هشدار دهنده‌ های آتش‌سوزی بپردازند.

صاحبان ایده تا ۲۵ مردادماه فرصت دارند که ایده خود را در سایت رویداد به آدرس iransmartcity.ir ثبت کنند. از میان ایده ‌های ثبت شده در پرتال همایش، ۱۰ ایده به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد تا با یکدیگر رقابت کنند.

در عین حال در روزهای برگزاری رویداد، امکان بهره ‌مندی از راهنمایی مربیان و کارگاه‌ های آموزشی برای ایده‌ پردازان برگزیده فراهم می ‌شود تا خود را برای ارائه ایده به هیئت داوران آماده سازند.

در روز پایانی رویداد نیز شرکت‌کنندگان در حضور هیئت داوران با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و در پایان به سه تیم برگزیده این رویداد به ترتیب ۳۰، ۲۰ و ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.