کدام ورزشکاران حق ندارند جایزه رایگان گلکسی S7 را دریافت کنند؟

سامسونگ امیدوار است هیچ کدام از قهرمانان المپیک با دست خالی ریو را ترک نکنند. این غول بزرگ دنیای الکترونیک که ساکن کره جنوبی است برای هر کدام از ورزشکارانی که در المپیک ۲۰۱۶ ریو رقابت می کنند نسخه ویژه ای از گوشی هوشمند گلکسی S7 را تدارک دیده است.

به گزارش کلیک، در این میان یک کشور این جایزه را رد کرده است. طبق گزارش رادیو آزاد آسیا کره شمالی ۳۱ ورزشکارش را از دریافت جایزه منع کرد. مقام رسمی کره شمالی به دفتر سامسونگ رفته و تمام گوشی هایی را که برای ورزشکاران این کشور مهیا شده بود را جمع آوری کرد. کیم سانگ آی تنیس باز کره شمالی که در مسابقات حضور داشت در پاسخ به رادیو آزاد آسیا مبنی بر دریافت تلفن سرش را به علامت نه تکان داد. کره شمالی، دشمن بزرگ و دیکتاتور کره جنوبی، قوانین سفت و سختی برای ورزشکارانش دارد.

واشنگتن پست گزارش داد که ورزشکاران اجازه دیدار مکان های مورد علاقه شان را ندارند و تا حد ممکن از برخورد با افراد دیگر باید پرهیز کنند، اگرچه هیچ دلیل رسمی برای عدم دریافت تلفن ارائه نشده است.

به هر حال این گونه رفتارها از دولت کره شمالی بعید نیست و بیشتر اگر این اجازه را می دادند باید تعجب می کردیم. کره شمالی همراه به عنوان کشوری جدا شده از دیگر کشورهای دنیا شناخته می شود.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *