گلکسی نوت ۷ ظرف دو ماه آینده به اندروید نوقا مجهز می شود

|
۰ دیدگاه

در حالی که LG اولین شرکتی است که اندروید نوقا ۷٫۰ را برای گوشی V20 عرضه می کند، قطعا سامسونگ نیز جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید را برای بسیاری از دستگاه های خود ارائه خواهد کرد.

به گزارش کلیک، یکی از این دستگاه ها Galaxy Note 7 است که در روز های اخیر رونمایی شد و تا روز ۱۹ آگوست (۲۹ مرداد) به بازار کشور های مختلف جهان راه پیدا خواهد کرد. این گوشی که از قبل نیز امکان پیش سفارش داشت، به صورت پیش نصب از اندروید مارشمالو ۶٫۰ استفاده می نماید.

به گزارش خبرگزاری تایمز کره، سامسونگ رسما اعلام کرده است که به روز رسانی اندروید نوقا ۷٫۰ طی دو یا سه ماه آینده برای Note 7 عرضه خواهد شد. بنابر این شما می توانید انتظار داشته باشید که به روز رسانی اندروید ۷ در ماه های مهر یا آبان برای گوشی Galaxy Note 7 شما قابل نصب باشد.

“کوه دونگ جین” رییس شرکت کره ای سامسونگ طی یک رویداد رسانه ای در کره جنوبی پیرامون گوشی Note 7 از این خبر پرده برداشت. رییس سامسونگ گفت: ساختن یک پلتفرم پایدار و غیر قابل نفوذ برای کاربران امری حیاتی است و به همین دلیل ما قبل از ارائه هر گونه به روز رسانی سیستم عامل، باید به اندازه کافی آن را مورد آزمایش قرار دهیم.

خبرگزاری تایمز کره همچنین تصریح کرد که یک مدل از گوشی Note 7 با رم ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی به برای بازار گوشی های هوشمند کشور چین ارائه می شود، و گوشی هوشمند سامسونگ با صفحه نمایش قابل انعطاف هنوز برای عرضه آماده نشده است.

حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.