نقشه پوشش ۳G و ۴G اپراتورها در هر نقطه از ایران

اگر شما هم از کاربران شبکه ۳G و ۴G هستید مطمئنا از پوشش دهی اپراتور تان در نقاط مختلف کشورمان خبر ندارید و پیدا کردن نقطه ای که پوشش شبکه های فوق در آن وجود دارد برای شما کاری سخت و طاقت فرسا است . تا انتهای مطلب با ما باشید تا از نقاط تحت پوشش این اپراتورها روی نقشه مطلع شوید .

به گزارش کلیک، شما می توانید از طریق امکانات وب سایت opensignal از پوشش دهی دقیق تمامی اپراتورها در سطح جهان از خدماتی مانند ۳G ، ۲G و ۴G در منطقه خود مطلع شوید .

جهت استفاده از این سرویس به منظور مشاهده مناطق تحت پوشش اپراتور ها به اینجا مراجعه کرده و ابتدا نام شهر خود را وارد کرده و سپس با کم کردن زوم نقشه شهر خود رو ابتدا پیدا کرده و بعد روی شهر خود زوم کنید. با افزاش زوم و شناسایی بهتر نقشه از سیگنال ها، در کنار صفحه در کادری مشکی اپراتور های مختلف ظاهر میشوند.

Untitled-1

شما می تونید در بالای کادر مشکی رنگ (پایین سمت راست صفحه) با تیک زدن هر کدام از شبکه ها (۲G 3G 4G) جستوجو رو محدود تر بکنید .
در این نقشه مناطقی که رنگ قرمز مشخص شده اند نشان دهنده سیگنال قوی این خدمات می باشد و رنگ آبی نشان از ضعیف ترین سیگنال موجود می باشد که در ان منطقه وجود دارد .

یک دیدگاه