انتقام هکرهای ایرانی از سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری

|
۵ دیدگاه

پس از گذشت چند ساعت از حذف ناباورانه بهداد سلیمی از المپیک و ناکامی او در دستیابی به مدال با ناداوری هیئت جوری، لحظاتی پیش سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری توسط هکرهایی منتسب به ایران هک شد.

به گزارش کلیک، اقدام هکرهای ایرانی در حالی صورت گرفت که چند روز پیش اینستاگرام به واسطه اقدامات هیجانی برخی کاربران ایرانی ویژگی را در اپلیکیشن خود قرار داد تا برخی افراد مشهور بتوانند کامنت ها از کشورهای خاص را مسدود کنند. حال باید دید آیا مقابل این اقدامات هم می توانند راهکاری پیدا کنند؟ البته ناگفته پیداست که این اقدام به هیچ عنوان مورد تایید فدراسیون وزنه برداری ایران نخواهد بود و با این اقدام مدالی به بهداد سلیمی اهدا نخواهد شد. با توجه به اتفاق رخ داده، باید منتظر نشست و تبعات این اقدام برای ایران و فدارسیون وزنه برداری ایران را دید. فراموش نکنیم که بهترین قاضی مردم هستند و هر نتیجه ای ولو با ناداوری در زمین مسابقه رخ دهد باید تمکین کرد و از مجاری قانونی پیگیر حق تضییع شده خود بود نه با اقدامات نابه هنجار و هیجانی این چنینی. این گونه اقدامات تنها خدشه بر حیثیت کشور عزیزمان ایران وارد خواهد کرد.rsz_2-33

0 پسندیده شده
محمدرضا مرتضایی
از این نویسنده

۵ دیدگاه

توسط: رضافیاضی

سلام
خدمت بهدادعزیز ومردم غیورکشورم ایران
متأسفانه فدراسیون جهانی وزنه برداری راافرادفاسدوکثیف ورشوه خوارمثل یک غبارالوده دربرگرفته اندومتأسفم برای ورزش که بایداین لجنهاراتحمل کنندوکسی نیست که انهارادفن کند.

توسط: ماریا

برای اینجور داورها متاسفم

توسط: ماریا

Sorry

توسط: ماریا

من واقعا متاسفم برای این داورها البته ناداوری ها

توسط: hamed

حق نداشتن به مادرش فحش بدن … این کار از نظر شرعی گناه محسوب می شه …

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.