مایکروسافت iPad Pro را تحقیر کرد!

|
۰ دیدگاه

احتمالا شما هم در خبرهای این یکی دو هفته اخیر شنیده‌اید که iPad Pro جدید قرار است عملکردی مانند یک کامپیوتر داشته باشد! با این حال، مایکروسافت معتقد است که iPad Pro به طرز نا امید کننده ‍‍‍‍‍‍‍‌ای نامرغوب است و اصلا نمی توان آن را یک کامپیوتر به شمار آورد.

به گزارش کلیک، اپل این اواخر مشغول این بود که بر توانایی‌های باور نکردنی تبلت جدید خود اصرار کند. اما مایکروسافت تصمیم گرفت تا این ادعا را بی پاسخ رها نکند. روز سه‌شنبه، آزمایشگاه تحقیقاتی مایکروسافت (ردموند) تبلیغی را منتشر کرد که در آن تفکر موجود در پشت iPad Pro را به استهزا کشید و مشابه بودن آن با Surface Pro 4 را مورد تمسخر قرار داد. در این تبلیغ دستیار صوتی کورتانا مایکروسافت حضور دارد که با سیری اپل صحبت می‌کند و در آن سیری تصمیم دارد که کامپیوتر شدن خود را صرفا به خاطر اضافه شدن یک صفحه کلید جشن بگیرد!

اپل به سرعت به این تبلیغ پاسخ نداد تا نظرات مردم را جویا شود. با این حال، ما این کار را انجام دادیم و از دستیار صوتی سیری موجود در آیفون درباره Surface Pro 4 سوال کردیم که سیری پاسخ داد: “متاسفم نمی‌توانم پاسخ دهم.”

دن اکرمان (Dan Ackerman) در بررسی Surface Pro 4 از این که که مایکروسافت برای اضافه کردن صفحه کلید، مبلغ اضافه ای دریافت می‌کند، اظهار تعجب کرد! نیازهای افراد بسیار متفاوت است و به همین ترتیب، انواع مختلفی از دستگاه‌ها در بازار موجود است که همه آن‌ها به نوعی کامپیوتر محسوب می‌شوند اما هیچ کدام کاملا این‌طور نیست. داشتن یک کامپیوتر واقعی فقط زمانی ممکن خواهد بود که بتوانیم این دستگاه‌ها را داخل مغز انسان قرار دهیم. تجسم کنید با این کار زندگی چقدر آسان‌تر خواهد شد!

1 پسندیده شده
فروزان طاهری
اگر بخوام یه نامه از زندگیم بنویسم، خیلی کوتاهش میشه پر ماجرا و عالی و به سرعت رو به بالا، اونقدر که یه وقتا ترس برم میداره! شانس اینو داشتم که از دانشگاه تهران مهندسیم رو بگیرم ولی اگه شما این شانس رو نداشتین بهتون میگم چیز چندانی رو از دست ندادین! می نویسم، تدریس می کنم، برای چندتا وبسایت داخلی و بین المللی تولید محتوا می کنم، ترجمه می کنم و یادم می مونه لبخند بزنم!
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.