مجوز فعالیت برای ۲۲ اپراتور مجازی موبایل

|
۰ دیدگاه

به ۲۲ اپراتور مجازی موبایل برای فعالیت در کشور موافقت اصولی اعطا شد و مقرر شده است که تا پایان امسال با امضای قرارداد با اپراتورهای فعلی تلفن همراه فعالیت ‌های خود را در کشور آغاز کنند.

به گزارش کلیک، صادق عباسی شاهکوه معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: با توجه به اینکه فضای رقابتی در بخش تلفن همراه کافی نبود، از اردیبهشت‌ ماه سال گذشته اقدام به واگذاری پروانه خدمات به متقاضیان اپراتورهای موبایل مجازی کردیم و امروز که آخرین روز پذیرش مدارک است، از میان ۵۱ متقاضی دریافت این پروانه موافقت اصولی برای ۲۲ متقاضی صادر شد.
عباسی شاهکوه افزود: در این مدت یک قرارداد نیز از سوی یکی از این اپراتورها با یکی از اپراتورهای فعلی موبایل منعقد شده است که نخستین پروانه این فعالیت به زودی صادر می‌شود.
معاون سازمان تنظیم مقررات پیش بینی کرد: ظرف سه ماه آینده حداقل ۶ پروانه در بخش اپراتور موبایل مجازی صادر شود.
او توضیح داد: آخرین مهلت برای امضای قرارداد این اپراتورها با اپراتورهای فعلی موبایل تا پایان امسال است که
وی اظهار داشت: با ورود اولین اپراتور مجازی به بازار موبایل کشور، شاهد رقابت در این بخش خواهیم بود. کد ۰۹۹۹ به اپراتورهای موبایل مجازی اختصاص داده شده است و این اپراتورها می‌ توانند سیم‌ کارت‌ های خود را با این شماره عرضه کنند.
عباسی شاهکوه تصریح کرد: در همین حال اپراتورهای موبایل فعلی موظف هستند تا سوم آبان ‌ماه جاری حداقل اولین قرارداد خود را با یکی از اپراتورهای مجازی منعقد کنند. همچنین این اپراتورها تا سوم آذرماه سال ۹۵ باید دومین قرارداد را با یکی از اپراتورهای مجازی داشته باشند.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.