آیفون ۷ پلاس دوربین دو لنز دارد

|
۰ دیدگاه

بر اساس برخی گزارش ها که به تازگی منتشر شده، اپل دو نسخه از آیفون ۷ را امسال منتشر می کند.

این دو مدل شامل نسخه های ۴٫۷ اینچی آیفون ۷ و ۵٫۵ اینچی آیفون ۷ پلاس هستند. هم چنین فعلا خبری از مدل سوم شایعه شده آیفون ۷ پرو نیست. به گزارش منابع موثق که با مک اوتاکارا صحبت کردند، اپل با لنز دوربین دوگانه مدل آیفون ۷ پلاس مشکل داشته است. در نتیجه در این سناریو، دوربین آیفون ۷ پلاس دارای یک تک لنز و یک دو لنز است که در نسخه های محدودی منتشر می شود.

از آن جا که به نظر می رسد اپل هیچ مشکلی با تولید دوربین لنز دوگانه نداشته باشد، تولید نرم افزارهای آن هم مشکل به نظر نمی رسد. چون همان طور که می دانید اپل از نسخه سیستم عامل اختصاصی خود به نام iOS استفاده می کند. بنابراین، این مدل با دو دوربین دو تک لنز و دو لنز منتشر می شود، که بنا به گزارش ها دوربین دو لنز ویژگی زوم نوری دارد.

منابع قابل اطمینان ذکر شده توسط مک اوکاتارا افزودند که شاهد تغییرات جزئی در آیفون های امسال نظیر استفاده از چیپ ست A10، حذف جک ۳٫۵ میلی متری و یک دکمه جدید خازنی هستیم.

انتظار داریم که مدل های جدید آیفون ۷ در تاریخ ۷ سپتامبر در کنفرانس اختصاصی اپل رونمایی شوند و در تاریخ ۲۳ سپتامبر برای فروش عرضه گردند. بی شک اپل با این گوشی ها بار دیگر در تمام بازارهای جهانی خودنمایی خواهد کرد و با فروش بالایی رو به رو خواهد شد. انتظار داریم که آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس هر چه زودتر وارد کشورمان شوند تا ما بتوانیم نقد و بررسی کاملی انجام دهیم.

 

علی رهبری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.