ویدئوی لو رفته از جیلبرک iOS 9.3.4

|
۰ دیدگاه

احتمالا خبر عرضه IOS 9.3.5 را شنیده باشید، اما این تنها خبری نیست که در مورد نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل اپل منتشر شده و حالا نسخه قبلی این سیستم‌عامل توسط هکرها جیلبریک شده است.

به گزارش کلیک، تیر ماه بود که اطلاعاتی در مورد هک شدن iOS 9.3.3 و عرضه‌ی آن با نام “Pangu” منتشر و در اختیار کاربران قرار گرفت. پس از آن، اپل به سرعت برای حل کردن این مشکل، iOS 9.3.4 را عرضه نمود، اما این موضوع نتوانست هکرها در شکستن قفل این سیستم‌عامل، متوقف کند. حالا نوبت به iOS 9.3.4 رسیده و ویدئویی که توسط Luca Todesco، یکی از اعضای گروه Team OS منتشر شده، اثبات می‌کند آنها موفق به جیلبریک کردن iOS 9.3.4 شده و آن را با نام “OverSky” عرضه کردهاند.

در این ویدئوی کوتاه که ۱ دقیقه و ۳۱ ثانیه زمان دارد، ویدئویی پرتره از آیفون گرفته شده که در آن از ابتدا، مراحل شکستن قفل iOS 9.3.4 و نصب شدن کِرنل‌های مورد نظر، نشان داده می‌شوند. همچنین پس از باز شدن یک اپلیکیشن، به خوبی مشخص می‌شود که بسته نرم‌افزاری Cydia نصب، و عملیات مربوط به شکستن قفل این سیستم‌عامل انجام می‌گردد.

این تمام اطلاعاتیست که در مورد جیلبریک شدن iOS 9.3.4 منتشر شده و هنوز Team OS، ریز جزئیات در مورد این کار و همچنان زمان عرضه آن به صورت عمومی را اعلام نکرده است. در ادامه می‌توانید ویدئو را مشاهده کنید:

1 پسندیده شده
شقایق شمس
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.