مشکلات ترابردپذیری صدای کاربران را در آورد

|
۰ دیدگاه

طرح آزمایشی ترابرد پذیری چندی پیش اجرا شد و طی آن مشکلاتی نیز شناسایی شد. اما به فاصله زمانی کمی این طرح بلافاصله رسما اجرایی گردید.

به گزارش کلیک، باگ ‌های فنی و عدم هماهنگی سامانه ‌های اپراتورها با یکدیگر از یک ‌سو و  عدم پاسخ‌ گویی بعضی از اپراتورها از سوی دیگر باعث درج شکایت‌های گسترده مشترکینی شده است که دست به ترابردپذیری زده‌اند.

در این حال بعضی از کارشناسان ایرادات ترابردپذیری ایران را از چشم رگولاتوری و شیوه انجام ابعاد فنی پروژه می‌بینند. رگولاتور مجری طرح ترابردپذیری است.

با وجود عزم دولت، وزارت ارتباطات و رگولاتوری در انجام طرح ترابردپذیری و با عطف به این واقعیت که ترابردپذیری بصورت مفهومی به ایجاد رقابت بین اپراتورها کمک می کند و از این‌رو خدمات بهتر و ارزان ‌تری برای مشترکان فراهم می کند لازم بود درباره اشکالات فنی و دیگر اشکالات این طرح پاسخگویی بهتری صورت گیرد.

مشکلات بی پاسخ ترابرد پذیری

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.