همه چیز در مورد گوشی‌های دو سیم کارت

|
۱ دیدگاه

معمولا از دور و بر زیاد می‌شنویم که گوشی‌های دوسیم کارت به دردبخور نیستند و هیچوقت نباید از آن ها خرید ولی این موضوع تا چه حد حقیقت دارد؟

کلیک – پیشینه‌ی این باور مردم به چند سال پیش برمی‌گردد که صنایع تولید گوشی‌همراه در کشور چین برای عقب نماندن از بازار جهانی تولید گوشی موبایل اقدام به تولید گوشی‌های دوسیم کارت کردند تا از بازار تبلیغاتی که ایجاد کرده بودند عقب نمانند ولی از آنجا که کیفیت خود گوشی‌های تولیدی کشور چین پایین بود مطمئنا انتظارات مصرف‌کننده از این محصول هم برآورده نمی‌شد و باعث ایجاد این تصور شد که اساسا گوشی‌های دوسیم کارته بی‌کیفیت هستند و مردم بی کیفیت بودن آن را به خود گوشی ربط ندادند.
ولی اکنون قدرت محصولات چینی در تولیدات گوشی‌همراه به قدری زیاد شده است که رقیبی جدی برای شرکت‌های پیشرو چون اپل و سامسونگ شده‌اند. تا زمانی که شما از یک سیم کارت در گوشی خود استفاده کنید مشکلی برای موبایل شما پیش نخواهدآمد. مشکل وقتی پیش می آید که همزمان بخواهید از دوسیم کارت استفاده کنید که حتی می تواند منجر به هنگ کردن گوشی شما شود چون در این حالت سیم کارت باید دو اپراتور ارائه‌کننده سیم کارت را پردازش کند.
امروزه برخی از محصولات شرکت سامسونگ برای عقب‌نماندن از این بازار اقدام به تولید گوشی‌های دوسیم‌کارت می کنند می‌توانید مطمئن باشید که تا زمانی که از یک سیم‌کارت در گوشی همراه استفاده می‌کنید برای گوشی شما مشکلی رخ نخواهد‌داد.

7 پسندیده شده
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: مصطفی

سلام
من خودم آنر ۵ایکس دارم. کاملا راضی هستم. من ۲سیم انداختم و تا حالا هیچ کشکلی نداشتم. شاید برخی مدلها لگ با هنگ داشته باشن ولی نمیشه به همه مدلها ایراد وارد کرد. دلیل نمیشه یه زمانی کیفیت گوشی های پایین بوده با همون ذهنیت و تفکر قبلی بریم جلو

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.