لبرون جیمز باز هم قوی ترین بازیکن در بازی NBA 2K17 شد

سری پرهیجان بازی‌های لیگ بسکتبال در قالب بازی‌های پرقدرت NBA 2K آماده‌ی عرضه به بازار بازی‌های جهان است و در طی روند معرفی سری امسال، این بار جزئیات جدیدی از درجه‌ی قدرت بازیکنان بازی NBA 2K17 اعلام شد.

به گزارش کلیک، NBA 2K17 در تاریخ ۳۰ شهریور سال جاری برای پلی‌استیشن۴، پلی‌استیشن۳، ایکس‌باکس‌وان، ایکس‌باکس۳۶۰ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و دوباره دوستداران بازی‌های کامپیوتری بسکتبال را به هیجان خواهد آورد. توکی اسپورتز سازنده سری بازی‌های ان بی ۲ کی کمی در رده‌بندی بازیکنان سخت‌گیر بوده و هرکسی دارای درجه‌ی قدرت بیشتر از ۹۰ نیست. بازیکنان جدیدی که درجه‌ی‌شان مشخص شده را مشاهده می‌کنید:

-لبرون جیمز – ۹۶
-استیون کری – ۹۴
-کوین دورانت – ۹۳
-راسل وستبروک – ۹۳
-کووای لنارد – ۹۳
-کریس پاول – ۹۱
-کلی تامپسون – ۹۰
-جیمز هاردن – ۹۰
-پال جرج – ۹۰
-درایموند گرین – ۹۰
-انتونی دیویس– ۹۰
-دمارکوس کازینس – ۹۰

در این لیست تنها ۱۲ بازیکن از لیگ حرفه‌ای بسکتبال توانسته‌اند قدرت بالای ۹۰ را کسب کنند و بازیکنان مشهوری از جمله اروینگ و دیمین لیلارد به دلیل کسب نمره‌‌ی ۸۹ مجوز ورود به لیست را نداشته‌اند.

باید گفت که احتمال دارد که این درجه‌ها تا قبل از انتشار تغییر کنند ولی با این حال، این نشانه‌ی خوبی‌ست تا بهترین بازیکنان NBA 2K را بشناسیم. تیم گلدن استیت واریرز قوی‌ترین بازیکنان را داراست و دارای چهار بازیکن از درجه‌ی ۹۰ به بالا است و کوین دورانت بازیکن مشهور لیگ برتر هم که اوایل امسال به آن ملحق شد. باید ببینیم خوش شانسی بازی سری قبل دوباره به سراغ این سری هم خواهد آمد.

 



بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *