زمان عرضه نسخه آنلاک شده گوشی Moto Z و Moto Z Play اعلام شد

|
۰ دیدگاه

شرکت موتورلا اعلام کرد که مدل آنلاک شده گوشی های Moto Z و Moto Z Play را تا ماه اینده روانه بازار خواهد کرد.

به گزارش کلیک، هنگامی که موتورلا در ماه ژوئن گذشته از گوشی های Moto Z Droid و Moto Z Force Droid برای اپراتور ورایزن وایرلس پرده برداشت، اعلام کرد که یک نسخه آنلاک شده از این گوشی ها نیز تا آخر سال میلادی به بازار آمریکا وارد می شود. افرادی که دوست دارند به نسخه آنلاک شده Moto Z دسترسی داشته باشند، می توانند از اوایل ماه اکتبر این دستگاه را با قیمت ۷۰۰ دلار خریداری کنند.

همچنین موتورلا تایید کرده است که نسخه آنلاک شده گوشی Moto Z Play Droid (که جدیدا رونمایی شده و باز هم مختص به اپراتور ورایزن است) نیز وارد بازار خواهد شد. این گوشی نیز مانند Moto Z آنلاک شده، در اوایل ماه اکتبر راهی بازار می شود، ولی قیمت آن ارزان تر بوده و حدود ۵۰۰ دلار است.

امکان استفاده از گوشی های Moto Z و Moto Z Play در اپراتور های AT&T و T-Mobile آمریکا وجود دارد. این گوشی ها قابلیت نصب ماژول های ویژه موتورلا به نام “موتو مود” را دار هستند و می توان با نصب آن ها قابلیت های جدیدی به گوشی اضافه کرد.

حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.