مرحله اول مسابقه ربات‌های پرنده حمل کالا آغاز شد

|
۰ دیدگاه
مرحله اول مسابقه ربات‌های پرنده حمل کالا آغاز شد

نخستین مسابقه‌ی حرفه‌ای ربات‌های پرنده‌ حمل کالا، توسط دیجی کالا برگزار خواهد شد.

به گزارش کلیک، در رویداد پیش مسابقه حرفه ای ربات‌های پرنده حمل کالا، که روز یکشنبه برگزار شد تیم‌ها باحضور فعال خود دستاوردهای خود را در معرض نمایش و امتحان قرار دادند. در خلال برگزاری و عملکرد شرکت کننده ها، تیم های ارزیابی موارد برتر را انتخاب کرده و وارد مرحله نمایشگاهی می‌کنند.

مرحله نمایشگاهی مرحله ای است که بعد از انتخاب طرح‌های برتر رخ خواهد داد. این رویداد در دو مرحله پیش مسابقه و نمایشگاهی برگزار می شود.

نتیجه‌ی بررسی‌های شورای علمی و نیز گزارش ویدیویی پیش‌مسابقه‌ ربات‌های پرنده‌ حمل کالا،به‌زودی در دیجی‌کالامگ منتشر خواهد شد.

البته نکته جالب توجه این است که در این رویداد، هیچ‌گونه بازنده‌ای ندارد بلکه سعی بر آن خواهد شد که تیم‌ها راه توسعه خود را پیدا کنند و به تکمیل طرح نهایی خود بپردازند.

 

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.