آغاز برخورد قانونی با خرید و فروش کالای قاچاق از ابتدای مهر

|
۰ دیدگاه
آغاز برخورد قانونی با خرید و فروش کالای قاچاق از ابتدای مهر

بنابر اعلام اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی، طرح مبارزه با عرضه و فروش کالای قاچاق از تاریخ ۱۳۹۵/۷/۱در تهران آغاز خواهد شد.

به گزارش کلیک، اتحادیه مذکور به اعضا متذکر شد: در اسرع وقت برای جمع‌آوری کالاهای قاچاق از واحد‌های صنفی اقدام کنند.

این اتحادیه با این اعلام به اعضای خود هشدار داد که خرید و فروش، نگهداری و عرضه این نوع کالاهای قاچاق ممنوع است و با متخلفین برخورد قانونی می‌شود. در اسرع وقت نسبت به جمع آوری کالاهای فوق در واحد های صنفی اقدام شود.

غلامحسین کریمی، رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، از برخورد جدی با کالای قاچاق از اول مهر ۹۵ خبر داد و گفت: از این تاریخ خرید کالای قاچاق و بدون گارانتی دیگر قابل توجیه نیست و اتحادیه به این موارد رسیدگی نخواهد کرد.

بنابر اعلام اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، طبق ماده ۱۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا، هر شخصی که مرتکب قاچاق کالا، حمل یا نگهداری آن شود، علاوه بر ضبط کالا به جریمه های نقدی محکوم می شود.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.