خبرهای هیجان‌انگیزی از بازی SpiderMan به گوش می‌رسد

بعد از معرفی پلی‌استیشن ۴ پرو در رویداد پلی‌استیشن، طرفداران گیم و بازی‌های رایانه‌ای شاهد نمایش تریلری از بازی Spider-Man از استودیوی اینسومنیاک گیمز بودند

به گزارش کلیک، کیفیت جدید بازی Spider-Man همگان را شگفت‌زده کرد و  منجر به ایجاد سوالاتی در میان طرفداران این بازی شد و اکنون  این استودیو به این سوالات پاسخ داده است و جزئیاتی را نیز به اطلاع طرفداران رسانده‌است.

استودیو اینسومنیاک گیمز در توییتر نوشت:

تریلر نمایش داده شده بصورت کامل in-game/in-engine بوده و بصورت real-time رندر گرفته شده است.

این استودیو همچنین اعلام کرد که کیفیت این بازی برروی هر دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو فوق العاده دیدنی خواهد بود، همچنین این استودیو اعلام کرد که: برنامه نداریم هیچ فردی را با معرفی دستگاه جدید در پشت سر قرار دهیم. این بازی برروی کلیه مدل‌های پلی‌استیشن ۴ فوق العاده خواهد بود.

این استودیو اعلام کرد کسانی که دارای تلویزیون ۴k هستند، مطمئناً مشتاق اجرای این بازی برروی پرو خواهند بود،متن توئیت بدین شرح است:

هنوز زود است که در مورد موضوعات با قطعیت صحبت کنیم، گرچه دارندگان تلویزیون ۴k مطمئناً خواستار اجرای این بازی با پرو خواهند بود.

در توئیتی دیگر استودیو این خبر را فاش کرد که با اینکه این بازی قابلیت اجرا را در درون استودیو بدست آورده است اما آنها آمادگی ارائه و اعلام موضوع بیشتری را ندارند:قابلیت اجرای این بازی برای ما به معنی آمادگی ما برای نمایش آن نیست

پس با این حساب طرفداران بازی‌های رایانه‌ای باید اندکی دیگر صبر کنند و ببینند ماجرا چه وقت به سرانجام‌ می‌رسد و دوباره غوغایی دیگر جهان بازی‌های رایانه‌ای را می‌لرزاند.

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *