جمع‌آوری گوشی‌های گلکسی نوت۷ از بازار ایران

|
۱ دیدگاه
جمع‌آوری گوشی‌های گالکسی نوت7 از بازار ایران

در چند روز گذشته، شرکت سامسونگ در سرتاسر دنیا گوشی های نوت۷، به علت آتش گرفتن و نقص فنی، را جمع آوری می کند. نوت ۷ در بازار ایران نیز موجود بوده و در دست کاربران است.

به گزارش کلیک، عبدالحسین کریمی، رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی در همین خصوص گفت: گوشی‌های جدید سامسونگ در اغلب موارد در ایران از طریق مبادی رسمی پیش‌فروش شده‌ و پیش از آن‌که این نمونه‌ها به دست مشتریان برسد قرار بر بازگشت ‌آن‌ها شده است.

کریمی اظهار کرد: خوشبختانه فروش رسمی این نمونه‌ها در ایران از طریق سه شرکت صورت گرفته‌ بود که این سه شرکت هم برای ارائه این نمونه اقدام به پیش‌فروش کرده بودند. بر همین اساس پیش از آنکه این کالاها تحویل مشتریان شود مشکل مشخص شده و قرار بر آن شد که این کالا پیش از ارائه به خریداران بازگشت داده شوند.

وی درباره افرادی که از مبادی غیررسمی اقدام به خرید نوت ۷ کرده‌اند نیز توضیح داد: افرادی که از طریق مبادی غیررسمی نسبت به خرید این گوشی‌ها اقدام کرده‌اند می توانند به واحد فروشنده مراجعه کرده و جنس خریداری شده را ارجاع دهند. در صورت عدم همکاری واحد فروشنده نیز مردم می‌توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۶۶۷۶۳۰۳۵ با واحد رسیدگی به شکایات اتحادیه تجهیزات مخابراتی تماس گرفته تا ما موضوع را پیگری کرده و واحد مربوطه را ملزم به بازپس گیری  جنس فروخته شده کنیم.

رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی تاکید کرد: مدتی است تعرفه واردات گوشی‌های تلفن همراه به پنج درصد رسیده است. امیدواریم از این پس شاهد افزایش واردات رسمی موبایل باشیم.

کریمی از خریداران گوشی‌های موبایل نیز خواست به هنگام خرید گوشی به چند مورد توجه داشته و حتما پیش از خرید از واحد فروشنده فاکتور رسمی دارای مهر دریافت کند. از سوی دیگر توجه داشته باشند در فاکتور کدIMEI قید شود و از خرید گوشی‌های فاقد گارانتی معتبر نیز پرهیز کنند.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: ali

بهترین گوشی فقط اچ تی سی

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.