گوشی نکسوس ۶P را هک کنید و ۲۰۰ هزار دلار جایزه بگیرید

|
۰ دیدگاه
6p

گوگل ضمن برگزاری مسابقه Project Zero Security Contest به افرادی که بتوانند به دستگاه نکسوس پرچمدار این شرکت نفوذ کنند، جایزه نقدی می دهد.

به گزارش کلیک، این رقابت از سه شنبه آغاز می شود و تا ۱۴ ماه مارس سال ۲۰۱۷ ادامه خواهد داشت. گوگل با برگزاری مسابقه امنیتی پروژه صفر (Project Zero Security Contest) به هر فردی که بتواند دستگاه های Nexus 6P و ۵X را هک کرده و شماره تلفن و آدرس ایمیل آن را به دست آورد، جوایز نقدی اهدا خواهد کرد.

برای اثبات نفوذ، کاربر می بایست یک ایمیل در سرویس جیمیل و یا یک پیام کوتاه در اپلیکیشن پیام رسان ایجاد کند. لازم به ذکر است که نفوذ بیش تر از مقدار ذکر شده مجاز نیست. شرکت کنندگان در این رقابت باید از یک باگ مشترک برای نفوذ به هر دو دستگاه نکسوس استفاده کنند، مگر این که یکی از آن دستگاه ها به یک قابلیت امنیتی مجهز باشد که دیگری ندارد (در این صورت می توان از باگ های جداگانه برای نفوذ به هر دستگاه بهره برد).

نفر اول این مسابقه برنده جایزه ۲۰۰ هزار دلاری خواهد شد و نفر دوم نیز ۱۰۰ هزار دلار می برد. جایزه نفر سوم نیز حداقل ۵۰ هزار دلار ارزش خواهد داشت. همچنین برگزیدگان این مسابقه یک گزارش فنی از نحوه نفوذ خود می نویسند که در وبلاگ Project Zero گوگل منتشر می شود.

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.