گوشی سامسونگ Galaxy Grand Prime 2016 تا ماه آینده رونمایی می شود

|
۰ دیدگاه

اگر چه اطلاعات زیادی در مورد مدل بهبود یافته گوشی Galaxy Grand Prime سامسونگ در دسترس نیست، ولی می توان با اطمینان گفت که این گوشی به زودی عرضه خواهد شد.

به گزارش کلیک، بیش از یک ماه از انتشار اولین خبر ها در مورد گوشی Galaxy Grand Prime (نسخه سال ۲۰۱۶) می گذرد. حتی طی چند هفته گذشته، این گوشی در Geekbench نیز مشاهده شد و بنابر این انتشار گواهینامه مربوط به این گوشی چندان غافلگیر کننده نیست.

گفته می شود اخیرا Galaxy Grand Prime جدید گواهینامه Wi-Fi خود را دریافت کرده است. این گوشی هوشمند فعلا با شماره مدل SM-G532F شناخته می شود و هنوز مشخص نیست سامسونگ پس از عرضه رسمی این گوشی چه نامی را برای آن انتخاب می کند.

از آنجایی که گواهینامه Wi-Fi منتشر شده Galaxy Grand Prime جدید، به جز مجهز بودن آن به سیستم عامل اندروید، اطلاعات دیگری را فاش نمی سازد، ما مجبوریم برای بررسی مشخصات این گوشی به شایعات منتشر شده قبلی اکتفا کنیم.

تنها مشخصات فاش شده این گوشی، مجهز بودن آن به یک پردازنده ۴ هسته ای ۱٫۴ گیگاهرتزی به همراه ۱٫۵ گیگابایت رم است. سایر مشخصات این گوشی فعلا نامشخص باقی می ماند.

همچنین لازم به ذکر است که گوشی Galaxy Grand Prime (2016) با اندروید مارشمالو ۶٫۰٫۱ عرضه خواهد شد. با توجه به مشخصات این گوشی بعید است سامسونگ قصد داشته باشد تا به روز رسانی اندروید ناگت ۷ را برای آن عرضه کند، بنابر این در صورتی که قصد خریدن این گوشی را دارید باید به این نکته توجه کنید.

با توجه به گواهینامه ثبت شده می توان دریافت که سامسونگ این گوشی را در دو مدل تک سیم کارت و دو سیم کارته عرضه خواهد کرد.

حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.