مقایسه سایز آیفون ۷ با دیگر گوشی های قدرتمند جهان

|
۰ دیدگاه
designer-made-iphone-7-plus

شرکت اپل در روز های گذشته از محصول جدید خود یعنی آیفون ۷ پرده برداشت و ما قصد داریم اندازه این گوشی را با سایر رقبای خود مقایسه کنیم.

کلیک – چگونه می توان فرمولی که باعث موفقیت یک محصول مثل آیفون ۶S شده است را بهبود داد؟ جواب ساده است: کافی است جایگزینی برای آن ارائه کنید که همان اندازه خوب و قدرتمند باشد و قابلیت هایی چند نیز به آن اضافه نمایید.

این همان راهبردی است که آیفون ۷ از آن استفاده می کند. یک محصول ارتقا یافته که به اپل کمک خواهد کرد حتی در سال ۲۰۱۷ نیز به عنوان یکی از پیشتازان صنعت گوشی هوشمند در بازار باقی بماند.

اکنون که اپل به صورت رسمی از محصول جدید خود رونمایی کرده است؛ ما آن را به رقابت با رقبای قدرتمند خود می فرستیم و در مقایسه های بی شمار آن را مورد بررسی قرار می دهیم. یکی از اولین مواردی که باید از آن مقایسه خود را شروع کنیم، جنبه ظاهری این دستگاه و مقایسه آن با رقبای پرچمدارش است.

در بخش زیر اندازه و سایز آیفون ۷ را با گوشی ها محبوب جهان به مقایسه گذاشته ایم:

iphone7-com-size iphone7-com-size2 iphone7-com-size3

2 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی هستم دانشجوی رشته زبان انگلیسی چند سالی هست که در زمینه مهارت های مختلف رایانه ای فعالیت دارم، از طراحی و مدیریت سایت گرفته تا طراحی گرافیکی.طراحی کامپیوتری جزو علایقم هست و با نرم افزار های مختلف در این زمینه کار می کنم. فعلا هم مقالات و مطالب انگلیسی رو ترجمه می کنم. امیدوارم این مطالب براتون مفید باشه
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.