گیمرهای راه‌یافته به فرانسه مشخص شدند

|
۰ دیدگاه
گیمرهای راه‌یافته به فرانسه مشخص شدند

با پایان لیگ بازی‌های رایانه‌ای و مشخص شدن قهرمانان، گیمرهای نماینده ایران در مسابقات جهانی فرانسه مشخص شدند.

به گزارش کلیک، دو رویداد لیگ بازی‌های رایانه‌ای و مسابقات کلش رویال در طی روزهای گذشته برگزار شدند و گیمرها از کودکان تا والدین وارد مسابقات شده و طی چند دوره مسابقات قهرمانان کلش ایران و نمایندگان ایران برای اعزام به فرانسه مشخص شدند.

در لیگ بازی‌های رایانه‌ای، مسابقه فینال با شرکت مهران علیزاده و نوید برهانی در دو نیمه ۱۰ دقیقه‌ای انجام شد و در نهایت نتیجه بازی ۲-۰ به نفع نوید برهانی به پایان رسید و او نماینده ایران در مسابقات جهانی فرانسه شد. این بازیکن در سال ۲۰۱۴ نیز قهرمان ایران و نماینده کشور در جام جهانی ورزش‌های الکترونیک بود و در آن مسابقات نیز قهرمان جهان شده بود.

همچنین در رشته کانتراستریک تیم GEX پارسا حسینی‌پور، امیرمحمد سروش، فرشید فرخی، فرهاد حاجیان مطلق، علی باقرزاده مقام قهرمانی ایران را کسب کردند و مسافر فرانسه شدند.

در رشته کلش رویال نیز دو جوان ۱۶ ساله، امیرحسین اسدی از تهران و پارسا صادقی از اهواز مسافر فرانسه شدند.

در رشته PES نیز محمد کمالی از مشهد قهرمان ایران شد که البته این رشته در جام جهانی ورزش‌های الکترونیک حضور ندارد.

لیگ بازی‌های رایانه‌ای (IGL) امسال برای دومین بار با مشارکت مستقیم بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد. شرکت مکعب برای پنجمین سال پس از برگزاری مسابقات داخلی، بازیکنان قهرمان در ایران را به فرانسه اعزام می‌کند.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.