مشکل itunes و عدم به روز رسانی iOS 10 حل شد

|
۲ دیدگاه
مشکل نصب iOS 10 حل شد

اخیرا کاربران اپل، موقع به روز رسانی دستگاه های خود به iOS 10، پیغامی مبنی بر خطای نصب دریافت می کردند. به نظر می رسد اپل این مشکل را بر طرف کرده است.
به گزارش کلیک، نصب آخرین نسخه سیستم عامل اپل، یعنی iOS 10 برای همه کاربران آیفون و آیپد کار ساده ای نبوده است و برخی از آن ها هنگام نصب این نسخه، یک پیغام خطا دریافت می کردند مبنی بر این که جهت نصب و باز نشانی سیستم عامل، باید دستگاهشان را کامپیوتر شخصی و یا مک بوک  متصل کنند. خبر خوب این است که بر اساس توییتی که توسط CNBC منتشر شده بود، اپل اعلام کرد که این مشکل را حل کرده است.
بر اساس این گزارش، اپل صراحتا این پیغام را منتشر کرد: در نخستین ساعتی که امکان به روز رسانی سیستم عامل نسخه جدید فراهم شد، تعداد کمی از کاربران قادر به تکمیل این به روز رسانی نبودند.  این مشکل سریعا رفع شد و ما از این  کاربران پوزش می خواهیم. این دسته از کاربران می توانند با استفاده از iTunes به روز رسانی را تکمیل کرده و یا با AppleCare تماس بگیرند.
چند ماه پیش و در ماه می هم، برخی از کاربران iPad Pro موقع به روز رسانی سیستم عامل دستگاه خود به iOS 9.3.2. پیغامی مبنی بر خطای ۵۶ دریافت می کردند که آن موقع هم به آن ها توصیه شد برای نصب این نسخه از طریق iTunes اقدام کرده و یا با پشتیبانی اپل تماس بگیرند.

فروزان طاهری
اگر بخوام یه نامه از زندگیم بنویسم، خیلی کوتاهش میشه پر ماجرا و عالی و به سرعت رو به بالا، اونقدر که یه وقتا ترس برم میداره! شانس اینو داشتم که از دانشگاه تهران مهندسیم رو بگیرم ولی اگه شما این شانس رو نداشتین بهتون میگم چیز چندانی رو از دست ندادین! می نویسم، تدریس می کنم، برای چندتا وبسایت داخلی و بین المللی تولید محتوا می کنم، ترجمه می کنم و یادم می مونه لبخند بزنم!
از این نویسنده

۲ دیدگاه

توسط: alikhodaverdi

SALAM ios 10 danlood kardam kod telefo iran o nadare kod telefon alman o dadam be az man ye kod 6 raghami mikhad verifacatin khahesh mikonam komakam konid

    توسط: فروزان طاهری

    دوست عزیز سلام
    به زودی (احتمالا تا فردا) آموزش کامل نحوه نصب iOS 10 رو به طور کامل قرار میدیم داخل کلیک. بعید میدونم جای سوالی باقی بمونه.

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.