دانشمندان ایرانی به درمان قطعی میگرن دست یافتند

|
۹ دیدگاه
Migraine

یک تیم از محققان ایرانی موفق به تولید دارویی با منشا گیاهی شده اند که می تواند بیماران مبتلا به میگرن را به طور قطعی درمان کند.به گزارش کلیک، رمضانی یکی از دانشمندان ایرانی که در تیم تولید MigraHeal فعالیت دارد، از درمان قطعی بیماران میگرنی با استفاده از این دارو خبر داد.

دو نوع میگرن وجود دارد: حاد و مزمن. در میگرن مزمن، بیمار در یک سال ۲۱ حمله دارد، ولی در میگرن حاد، بیمار ۱۵ حمله طولانی ماهیانه دارد و  هر حمله بیش از ۱۴ ساعت به طول می انجامد.

این داروی استنشاقی، در سال ۲۰۰۵ تولید شد و سال ۲۰۰۹ به فاز تولید صنعتی رسیده است و ۱۴۰۰ بیمار در کلینیک آرامش با استفاده از این دارو درمان شده اند.

میگری هیل منشا گیاهی دارد و ۸۱% از بیمارانی که از این دارو استفاده کرده اند به طور کامل درمان شده اند و سایر افراد حملات میگرنی کمتری داشته اند.

آذر کاظمی
از این نویسنده

۹ دیدگاه

توسط: حسن

فقط دانشمندان ایرانی هستند که ادعای درمان قطعی بیماری ها را دارند!!

    توسط: محمد رضا

    فکر کنم خبرگذاری ها تمایلشون به اینجور تیترها بیشتره؛وگرنه اون بنده خداها که گفتن روی ۸۱ درصد افراد جواب داده!!!

توسط: اسماعیل داودی

این هم مثل داروی درمان ایدزشون که فقط خودشون میگن خودشون هم باور می کنن. جوک جالبی بود.

توسط: alii

ما میتوانیم،شما بگو ی استامینوفن درست بزن بعد درمان قطعی کن

توسط: محمد

این دارو ۲۰۰۵ تولید شده الان این خبر رو می نویسید؟ یعنی توی فاصله چهار سال تا صنعتی شدن چرا هیچ خبری از اون نشد؟ معمولا دارو رو توی دوره آزمایشش میسنجند که چقدر کارایی داره نه چندین سال بعد از تولیدش

    توسط: محمدرضا مرتضایی

    ولی یک ماهم نیس FDA تاییدش کرده

توسط: حیدرپور

لطفا جایگاه پخش دارو را اعلام کنید

توسط: هما

باز هم ادعای درمان قطعی توسط پزشکان ایرانی! آیا توانسته اند حتی یک مقاله در ژورنال معتبر با داوری همتا برای این به اصطلاح “درمان قطعیشان” منتشر کنند؟ به هر حال در تیم شرکت MigraHeal فقط یک ایرانی است به نام محمدحسن عصاره از شبکه ملی پژوهش و فناوری گیاهان دارویی. بقیه از کشورهای دیگر هستند.

توسط: نوید

این خبر درمان قطعی دارو منو یاد پیداکردن درمان ایدز توسط یک ایرانی و آن هم توسط یک گیاه کوهی بود!!! بعد هم که مشخص شد خبر یک جو گرفتگی کامل بوده…

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.