نگرانی از پولی شدن بازی Resident evil 7

بازی پرطرفدار Resident Evil 7 در زمستان به بازار می‌آید ولی نگرانی از بابت وجود microtransaction در این بازی موجی از سوال را برانگیخته است.

به گزارش کلیک، به‌دنبال افزایش نگرانی امکان وجود بسته های پولی microtransaction در Resident Evil 7 از سوی طرفداران میلیونی این سری بازی در سراسر جهان، شرکت کپکام تایید کرد که بازی Resident Evil 7 دارای هیچ microtransaction نخواهد بود.

در حالی که سایر بازی‌های اخیر شرکت کپکام دارای قابلیت microtransaction بودند، بازی Resident Evil 7 بطور کامل عاری از هرگونه microtransaction می‌باشد. و این خبر باعث مسرت و شادی طرفداران خواهد شد،کپکام اعلام کرد:

در حالیکه در این بازی آیتم‌های ویژه پیش خرید و بسته‌های دانلودی جهت خریداری وجود دارد، این بازی هیچگونه microtransaction نخواهد داشت.

گرچه نمی توان مطمئن بود و در مورد عبارت بسته دانلودی بکار رفته از سوی شرکت کپکام و امکان وجود تمایزاتی در استدلال این شرکت از عبارت microtransaction وجود دارد، در نتیجه باید تا زمان عرضه بازی منتظر بود و دید که آیا این عبارت صحت دارد یا خیر.

قرار است بازی Resident Evil 7 در ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. و تا آن زمان برای صحت این خبر باید انتظار کشید.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *