بهترین زبان برنامه نویسی برای تازه کار ها کدام است؟

|
۰ دیدگاه
۴۶۵۳۰۸۸۳۵۶_e4b0de881c_o

اگر شما قصد دارید به دنیای برنامه نویسی ورود پیدا کنید، ما بهترین مکان برای شروع را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش کلیک، هر چقدر دستگاه های دیجیتال بیشتری اطراف ما را فرا می گیرد، نیاز به مهارت برنامه نویسی نیز رشد می کند.

اگر شما می خواهید برای برنامه نویسی ربات ها، طراحی سایت و یا کسب موفقیت بیشتر در کار خود به این حیطه ورود پیدا کنید، زبان برنامه نویسی پایتون (Python) بهترین محل برای شروع است.

از آنجایی که زبان برنامه نویسی پایتون ساده تر بوده و نسبت به زبان های دیگر، تمرکز کمتری بر نحوه ترکیب کد ها دارد، یادگیری آن آسان تر است. اگر شما در هنگام کد نویسی با این زبان، قرار دادن تعدادی از پرانتز و سمی کالن ها را فراموش کنید، نسبت به زبان های دیگر با مشکلات کمتری رو به رو خواهید شد.

شما می توانید از این زبان به عنوان مقدمه ای برای یادگیری زبان های دیگری همچون C++ و JavaScript استفاده کنید. علاوه بر این، نیاز به برنامه نویسان مسلط به زبان پایتون در سال گذشته بیشترین رشد را داشته است و این یعنی به احتمال زیاد شما می توانید از مهارت های جدید خود استفاده کرده و در مکانی مشغول به کار شوید.

حمید عابدینی
حمید عابدینی هستم دانشجوی رشته زبان انگلیسی چند سالی هست که در زمینه مهارت های مختلف رایانه ای فعالیت دارم، از طراحی و مدیریت سایت گرفته تا طراحی گرافیکی.طراحی کامپیوتری جزو علایقم هست و با نرم افزار های مختلف در این زمینه کار می کنم. فعلا هم مقالات و مطالب انگلیسی رو ترجمه می کنم. امیدوارم این مطالب براتون مفید باشه
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.