آغاز فروش گوشی های جدید گلکسی نوت۷ از چند روز دیگر

این روزها یکی از دغدغه های اصلی سامسونگ جمع آوری تمام دستگاه های گلکسی نوت ۷ معیوب فروخته شده در سریع ترین زمان ممکن است. فروش گوشی های جدید در آمریکا از ۳۱ شهریور و در کره جنوبی نیز از ۷ مهر آغاز خواهد شد.

به گزارش کلیک، این شرکت در آمریکا طرحی را اجرا کرده است که به موجب آن افرادی که در این کشور گوشی های معیوب گلکسی نوت ۷ را خریداری کرده اند، می توانند گوشی خود را با یکی از گوشی های هوشمند دیگر این شرکت تعویض کنند و یا پول خود را به طور کامل دریافت کنند.

سامسونگ برنامه های دیگری مشابه این برنامه برای تعویض گوشی های گلکسی نوت ۷ با گوشی های دیگر در ۹ کشور دیگر که این گوشی در آن ها به فروش رفته است، اجرا کرده است؛ اما استقبال چندانی از این برنامه ها نشده است.

دیروز این شرکت طی انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کرد که گوشی های جدید گلکسی نوت ۷ تا تاریخ ۳۱ شهریور به دست نمایندگی های سامسونگ در آمریکا و فروشندگان این کشور خواهد رسید و این موضوع را نیز تایید کرده است که تا کنون ۱۳۰ هزار دستگاه از این گوشی در این کشور تعویض شده است؛ اما سامسونگ فراخوان جمع آوری یک میلیون دستگاه گلکسی نوت ۷ عرضه شده در این کشور را صادر کرده است.

فروش گوشی های جدید گلکسی نوت ۷ در آمریکا یک هفته پس از مدت زمانی که سامسونگ قول داده است گوشی های جدید به دست نمایندگی ها و فروشندگان این کشور برسد، آغاز خواهد شد و این موضوع مشتریانی را که به هر دلیلی متمایل به پیش خرید گوشی های جدید نبودند، خوشحال می کند.

سخنگوی این شرکت اعلام کرده است که فروش نسخه های جدید این گوشی در کشور کره جنوبی از ۷ مهر آغاز خواهد شد و در کشورهای دیگر نیز هر زمانی تمام شرایط مهیا باشد، فروش آغاز می شود.

 این موضوع به معنای آن است که فروش گوشی های جدید گلکسی نوت ۷ دوباره آغاز می‌ شود و یا حداقل گوشی های دیگر جایگزین گوشی های معیوب می شوند.

اگر صاحب این گوشی هستید و هنوز آن را تعویض نکرده اید، باید فورا اقدام به تعویض آن نمایید، زیرا احتمال منفجر شدن این گوشی بسیار بالا است.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *